Ona ne demeliyim sizce :?

bi oğlan var beni seviyodu onceden ben onu sevmiyodum şimdide konuşuyoruz o başkasını seviyo ama bana meleğim etipufum canım prensesim diyo ben ona ne demeliyim lakap olarak onun dediği gibi çüknü bende ondan hoşlanıyorum artık bunun sevdği kızın çıktığı var zaten ben ona ne diye konuşmalıyım

Güncellemeler:
onun hoşuna gidebilcek bişeyler bulabilirmisiniz hadi bende ona bişeyler söylemek istiyorum :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Başkasını seviyor ve sana böyle hitap ediyor. Ve sen bundan hoşlanıyorsun çıkmak istiyorsun öyle mi :) Siz kızlar dayaklıksınız ya. Adam gibi davransa ilgi gösterse çekip gidersiniz. Böylelerinden hoşlanıyorum dersiniz. Sevdiği kızı kıskandırmak için seninle görüşmek istiyorsa hadi o zaman ne yapacaksın? Kusura bakmada ben öyle adama şerefsiz, senin gibilerede ne diyeyim midesiz mi diyeyim yoksa gerizekalı mı diyeyim karar veremedim. Kusura bakma gerçekler acıdır.

0|0
    0|0
    • hayır başkasını seviyo ama söz ver di bana hayatından onu çkrmaya

• Hey yavrum hey. Külahıma anlatsın o. Güveniyorsan konuş. Ama bana öyle geliyor ki üzülen sen olacaksın. Sonra görüştüğüm çocuktan ayrıldım ne yapayım falan filan deme :) Beyazgece beni uyarmıştı deme yani

• yok öyle biri değil ona güveniyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• prensim de

0|0
    0|0
  • ben bir kıza oduncu diodum mesela, hoşuna da gidiodu:):). iş yerinde turuncu bir tulum giyiyodu ondan :) yani lakap takıcaksan onun konuşma tarzına düşüncesine göre kıyafetine göre falan bir lakap tak. hoşuna gider bnce

0|0
    0|0
  • Koroglu de...ondan hoslandigini gormedigin icin..:-)

0|0
    0|0
  • bi lakap takmak istiosan tipi nası uzunmu huyu suyu nası davranışları nası onuda yaz öneri verelim

0|0
    0|0
  • Her böyle dediğinde "konuştu yine balkabağı" de. Uyuz olsun. :))

0|0
    0|0
    • daha balkabağı yerine daha güzel bişey bulabilirmisin o bana eti pufum meleğim falan diyo hoşuna gitcek bşi olsun

• Anladım. ben kızdırmak için soruyorsun zannettim. Çok samimi değilsen akıllım de. Gerçi kime söylesen gider bu kelimeyi. Olmadı bir seçenek daha var.

Kızlar Ne Diyor 1

• fifi de :D meleğim,aşkım,canım,bitanem falan de...aşk sözlerine bak googleden

0|0
    0|0
Yükleniyor...