Circle Lens(Halka Lens) için ne düşünüyorsunuz?

Bilenler varsa bunlar normal lenslerden farklı olarak gözde daha çok yer kaplayan ve sadece göz çevresini kaplayan lensler.

o kadar güzeller ki kalplsi nakışlısı çiçeklisi var her renk mevcut sarı ve pembe favorim :)

Asyada Japonya ve Kore de çok popülerler neredeyse insanı değiştiriyor bu lensler aynı kişi olmuyorlar orda herkes takıyor herkes!

resim atıyorum burdan bakabilirsiniz

link

link

link

Güncellemeler:
link

link

link

link

bu lenslerin büyük küçük versiyonuda var galiba illa çok büyük olmak zorunda değil

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten güzel görünüyorlar fakat, her insana her renk lensin yakışmadığını hatta bazılarının gözünde o kadar sahte durduğunu, o kadar donuk bakışlar kazandırdığını biliyorum ki... bu yüzden lens kullanmam asla ama kullanacak olana saygı duyarım, gerçekten güzel görünüyorlar umarım sana da yakışır..

1|0
    0|0
    • teşekkür daha almadım alıcam :)

• internetten mi getirteceksin?

• muhtemelen şimdilik bakınıyorum böyle asya ülkelerinde satıldığı için öyle oluyo

Erkekler Ne Diyor 4

• benim yurtdışından gelen kuzenim bu tarz gözü bembeyaz yapan bir lens getirmişti yıllar önce (sadece ortada küçücuk nokta gözüküyor göz bebeei yane)

onu takar gezerdi sokaklarda

esnaf falan sorardı bu da doğuştan böyleyim cart curt die sallardı

fix lafları şu olurdu -tövvbee Allahın işine bak gardaşşş :)

0|0
    0|0
  • şükür namazı kaç rekattı?

0|0
    0|0
  • Muz kokulusu extra sı falanda var mı :)

0|0
    0|0
  • düşünmüyorum çünkü bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• en güzeli orjinallik özenmeyin ya şunlara doğallık gibisi yok bu benim fikrim :)

0|0
    0|0
    • valla çok güzel duruyor öyle sarı gözler pembe gözler çook güzel bence neredeyse diğer ülkelerden bir sürü kız gördüm takan bazıları güzel olmuştu bazıları değil

• en güzeli kendi göz rengin diyorum başkada bişiy demiyorum =)

• eşşşhedüenlaaa.. korkunç nan bunlar :S

0|1
    0|0
    • ölemi düşünüyorsun bence çok tatlılar ya dur 1-2 resim daha ekleyeyim

• yok öyle büyük değil

• lens oldukları cok belli canısı. yine de illa alacam diyorsan ilk resimdeki lovely choco güzel durmuş

• Kötü bence, bunları takan birinin gözüne bakarak konuşamam ben..

0|0
    0|0
Yükleniyor...