Fotojenik misiniz? Verdiğiniz pozlarda güzel çıktığınızı düşünür müsünüz?

Verdiğiniz pozlarda güzel çıktığınızı düşünür müsünüz? Veya fotojenik olmak için ne yapmak gerekir?

0|0
28|8

En İyi Kız Görüşü

• Evet güzel çıkarım.

Fotoğraf makinası da şart değil bir telefon bile fotoğraf makinası işlevi görür.

Yeter ki karşındaki çekmesini bilsin.Ayrıca gündüz çekilen fotoğraflar kat ve kat daha güzel olur.

Işık nereden geliyorsa yüzünü ışığa dön.

Bir de çeken insan bir pozu başka açılardan alması gerek çektiren sabit ama çeken yerinde durmamalı.

Farklı açılardan güzel poz yakalamaya çalışmalı.Yani bu işler biraz çekene bağlı.Kendini fotojenik bulmayan kaç tane insanın resmini çektim.

Hele birisi vardı içlerinde hiç beğenmezdi asla fotoğraf çektirmezdi.

Eşyalarını toplayıp bize geldi arkaya örtü koyduk eşyalar çıkmasın diye bu giyindi süslendi püslendi sonra resimlerini çektim arkaya örtü koyduğumuz içinde kimse telefondan acemi birinin çektiğini anlamayıp fotoğraf stüdyosunda fotoğrafçı çekti sanmış.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• evet , cirkin cıksamda hicbir fotomu silmem ben her anın bi hatırası vardır ilerde hepsini hos bi anı olarak kalmasını isterim güzel cirkin fark etmez 7000 binden fazla fotom vardır yavas yavas albüm haline getiriyorum hepimiz bigün yaslanıcaz onlar bizim gencliğimizin tek hatırası lise,ünv,ortaokul,orda burda ,aileyle,sevgiliye dair hepsinin ayrı bir hatırası var o albümleri hep saklıcam

1|0
    0|0
  • resimlerde olduğumdan daha iyi çıkıyorum ama bu ne kdr iyi bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Pek bi severim foto çekmeyde çekilmeyide... Artık alıştım deklanşor patladığı an nasıl şekillenmem gerektiğini biliyorum o yüzden genelde iyidir.

0|0
    0|0
  • poz verince güzel çıkmıyorum ama habersiz olunca çok fotojeniğim :)

0|0
    0|0
  • Makine , çeken kişi ve o anki ruh halime baglı...

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum.Özellikle vesikalıktan nefret ederim

0|0
    0|0
  • fotograf makinesine bağlı

1|1
    0|0
  • ÖYle derler bi fotom var bak bakem iyi poz veriommu :D

0|0
    0|0
  • orta..

0|0
    0|0
  • ben kotu cikdigim fotograflarimi silerim genelde hos cikarim oyle derler arkADaslarim.guzel cikmak icin ne yapmakmi lazim guzle olan guzel cikar isde bide icnden nasil geliyorsa o an ole bir durus

0|0
    0|0
    • SEn bu türkçeyi söküceksin :)) bak bu sefer daha anlaşılır

• azerice sokalım mı :) hahaha hiç güleceğim yoktu :) boşver öğrenme sen boıyle daha tatlısın

• ah canimm:))yerims eni sende olesinn

• Genelde oyle derler ama bence bu ''normalde cok cirkinsin, bu resimde nasil boyle ciktin biz de anlamadik'' demenin kibar bicimi.

0|0
    0|0
  • öyle bir yorum almadım bilemiycem

0|1
    0|0
  • Ben çekilen resimlerimi beğenirim.Çekilipte sildiğim resmim az olmuştur.

0|0
    0|0
  • ben cok sevmem fotolarimi ama baskalari begenir genelde.

0|0
    0|0
  • Fotoğraf makinesine çeken kişiyi felan bağlı ama fotojeniğim

0|1
    1|0
  • ehh işte fena değil bazen çok güzel bazen çirkin çıkıyor bu birazda resimi çeken kişiye bağlı..

0|0
    0|0
  • Güzel olmadığım için normal olarak fotojenıkte değilim

0|0
    0|0
  • Cok degil..:)

0|0
    0|0
  • hayır,degılım

0|0
    0|0
  • Makine ve ışık güzel olursa fotoğrafta güzel olur.

0|0
    0|0
  • Hayır, değilim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle değilim ayrıca çirkin olduğum için foto çektirmeyide hiç sevmem :(

0|0
    0|0
  • Hiç fotojenik değilim. Fotograflarıma benzemiyorum.

0|0
    0|0
  • Guze ciktigimi soylerler ama ben begenmm kolay

kolay

0|0
    0|0
  • :) hiç güzel çıkmam fotoğraflarda.

0|0
    0|0
  • Ne güzel poz veririm, ne de güzel çıkarım.

0|0
    0|0
  • Hayir degilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bazen bulurum bazen bulmam ama o konuda biraz kötümserim galiba bazen herkes gayet yakışıklı çıkmışsın demesine rağmen ben kendimi beğenmeyebilirim

1|0
    0|0
  • Hiç değilim .

0|0
    0|0
  • şeytan yan sanayi, olmuyor 300 de 3 tane belki

0|0
    0|0
    • Olum seninki baskaaa fotojenik demiş sen dogal olarak ölesinn güzellik bekleme yanii

• Daha önce söyledim, yine söylüyorum.

i never take a bad picture. Never have, never will. It is physically impossible for me to take a bad picture. I don't know why, just ask God. link

1|0
    0|0
  • çok çirkinim boşunamı yalnız geziyorum diyesim vardı Ancak sonradan aklıma beni YARATAN ımı sorguluyorum dedim ve sözümü geri alıyorum Allahu Teala C.C. ne güzel yaratmış:)Fotolarda da güzel çıkarım yeter ki objektife bakmayayım :) Naturel.

0|0
    0|0
  • Hayır değilim gerçekten :))) pro çekim yaptım onda adam makineyi kafama vurucaktı neredeysee mesleği bırakcaktı :D:D:D

0|1
    0|0
  • Fotoğrafı çeken kişi işi biliyorsa gayet güzel çıkıyor. Çok kilolu çıkıyorum o yönü kötü

0|0
    0|0
  • evet cok rahatım fotolaarımdada ıyı cıkarım ayıptr soylemesı

0|0
    0|0
Yükleniyor...