Kendimi geliştirmek istiyorum bir bakarmısınız

arkadaşlar bilgi açısından coğu konuda kendimi yetersiz hissediyorum. sizden istedigim herkes kendi ilgi alanıyla ilgili bir veya birkaç konu yazabilir mi ben de bunları araştırabileyim ki birkaç şey ögrenebileyim. aklınızda ne varsa yazabilir siniz duydugunuz ama bilmediginiz bir şey de olabilir. şimdiden teşekkürler (resim,spor,müzik,edebiyat,tiyatro,sanat herşey olabilir)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• En basta gercekten ve gercekten.. Buna sonuna kadar inaniyorum ki.. Kitap okumak kisinin kendisini gelistirebilmesi icin adeta bicilmis bir kaftan gibidir..

Insan kitap okumaya baslayinca anliyor kendisini.. Kendi dusundukleri seylerin aslinda baskalarinin nasil dusunduklerini. Aslinda insan kitap okumaya baslayinca havasi sonuyor..

Cunku kitap ona bir ` Hic ` oldugunu ogretiyor ayni zamanda.. Kitap okuyarak insan kendisinin ne kadar gelistigini, davranislarinin degistigini, eskiden sevdigi seylerden artik simdi neden nefret ettigini daha da iyi anliyor ayni zamanda.

Ve daha iyi anliyor insan kitap okuyunca; Insanin kendi benligini bulmasini ve ayni zamanda o benligin olmadigini. Kitap okuyunca neler ogrendigini dusunursun bir an, sonra aslinda ogrendiklerinin bile bos olduklarini gorursun..

Cunku daha hicbir seyi ogrenmemissindir..

Sen yolun sonundaymissin gibi zannetsen bile aslinda hic baslamamissindir bile..

( O) senin bitirdigini dusunurken, sen aslinda bu sadece bir baslangic diyebilmissindir..

Insan kitapla ne kadar yukseldigini gorur, ama ayni zamanda ne kadar kucuk oldugunun da farkina varir..

Kisacasi kendini gelistirmenin en iyi yolu kitaptan gecer.. Sen kendini bir yandan gelistirirken kitap okurken aslinda ayni zamanda kendini gelistirmedigini bilirsin..

Sen kendini galaksilerin en buyugu zannederken bile aslinda farkina varirsin senden cok daha buyuk evrenler oldugunu..

Baska nasil desem ki?.. Yada baska nasil anlatilir bu olay bilemiyorum..

Sanirim sadece tek bir kelime bile yeterliydi.. :) "KITAP"

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Paranormal olaylar, psikoloji, kişilik analizleri, konuşma sanatı gibi bir çok faktör var. Siz kendinizi hangi açıda geliştirirken mutlu oluyorsanız ona yönelin.

0|1
    0|0
  • yabancı dil kesinlikle her yerde lazım oluyor

0|1
    0|0
  • kitap oku en güzeli böyle burdan yalan yanlış bilgi edinip daha sonra dışarda millete söylersen ters köşe olabilirsin

0|1
    0|0
    • yanlış anlaşıldım galiba dışarda kimseye birşey kanıtlamak istemiyorum kendime birşeyler katmak istiyorum. önerdigin kitap var mı peki

• yapıcam dedigini çok teşekkürler

• önemli değil. kolay gelsin

Yükleniyor...