Profil resmimi nasıl buluyorsunuz?

Şu Ayhan Işık filmlerinden fırlamış gibi duran hödük suratlı adam nasıl gözüküyor bu resimde? :)

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• 4x4'lük buluyorum.. :))

0|1
    0|0
    • O sizin 4x4'lüğünüz Sayın Real Hanım.. :))

• hahahaha.. Onu da nereden buldun..?

Benim için görüntünün fazla bir önemi yoktur.. Asıl önmeli olan, görüntünün ardındaki ruh ve taşıdığı kişilik.. 4x4'lük olan odur.. :))

Kızlar Ne Diyor 6

• hödük suratlı adam kim gitti kim üzdü seni bilmiyorum ama pek bi efkarlı bakmışsın :) gerçi sen gidene bakmazsın arkasındanöyle bence senin için giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir ama bu resimde o imajı vermişsin :)

0|1
    0|0
  • Öyle deme yahu gayet yakışıklısın.Bebeksi bir suratın var sen bundan rahatsızlık duyuyosun.Jön gibi adamsın mübarek:))

1|1
    0|0
    • Yok, yakışıklılık baabında sormadım.. Mesela, nasıl bakıyor ne anlatıyor o gözler ve tavır? :)

• Karizma ve gizem işte :)))

• İlla duyacak abisi:))

• Yanlış resmi koymuşsun :) orada hödük suratlı bir adam yok bir kere :) Düşünceli düşünceli bakıyorsun bence , ne bileyim hani birinin arkasından bakar gibi :)

0|1
    0|0
  • web kamerasından görüntüm nasıl çıkıyor diye bilgisayar ekranına bakıyormuş gibi adeta

1|0
    0|0
  • Memesendeki güzel.

0|0
    0|0
  • Çok karamsar bakıyosun. Üzgün bi hava var sende nedensee..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• gökhancım olmuyor ama böyle tripler falan. Dedim ya gayet düzgün bir adamsın.

benim kardeşim hödük suratlı olabilir mi hiç:)

1|1
    0|0
    • Yok be abi ne tribi. Geyik olsun işte.. Soracak soru bulamıyorum bazen.. :)

• Karizmatik ve gizemli. Harika bir profil resmi. Hep soracak oluyordum sorayım beri: Sen misin bu yakışıklı arkadaş ?

:))))

3|0
    0|0
  • eh idare eder

1|0
    0|0
  • link bu linke tıklayarak. (iğrenç bi espriydi kabul ediyorum. affedin XD )

1|0
    0|0
    • - puan veresim geldi o kadar yani :)) birde tıkladım ne var linkte diye yaa :)+1

• güzel güzel değiştirme kalsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...