Ne tür kahve seversiniz?

Ne tür kahve seversiniz? Hayatınızda kahvenin nasıl bir yeri vardır?
Ne tür kahve seversiniz?

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

• Az şekerli Türk Kahvesi ve çikolata.. sabah rutinimdir ☺

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Hava ister sıcak ister soğuk olsun, sade filtre kahvenin yerini hiçbir şey tutmuyor.

0|1
    0|0
  • Türk kahvesi.. buram buram Türkiyem kokar.. sanirim su an yapicam kendime birtane:)

0|1
    0|0
    • 3ay

O kadar 'sek Türk kahvesi' tutkunu varmış ki sitede benim gibi; birazdan duble yapıcam ben de kendime :))

• Sütlü Türk Kahvesi

0|1
    0|0
  • Findikli kahve

0|1
    0|0
  • Daha çok çaycıyım :))

0|1
    0|0
    • 3ay

Aslında ben de öyleyim; ama Türk-Osmanlı yahut sek arada içiyorum; sıcak içeceklere zaafım var sanırım :)) Bakayım dedim, belki farklı şeylerle karşılaşırım...

• 3ay

Aynen bizde açık 😊

• 3ay

Ben önceden bilmeden demli yapıyordum :/ Meret zaten ağır ya, bıktım iyice soğudum çaydan da sonra açık yapmayı deneyince anladım ki hata bende.

• Sade Türk kahvesi

0|1
    0|0
  • soğuk kahve <3

0|1
    0|0
  • Sade Türk kahvesi

0|1
    0|0
  • Türk kahvesi❤

0|1
    0|0
  • Kışın mocha vazgecilmezim canım cektiii 😢

0|1
    0|0
  • Latte ve filtre kahve severim, sutlu ama şekersiz iciyorum.

0|1
    0|0
  • Buzlu.

0|1
    0|0
  • Latte

0|1
    0|0
  • çok seviyorum tiryakiyim lakin midemden dolayı içemiyorum filtreye az süt eklenmiş kahve severiö

0|1
    0|0
    • 3ay

Şu filtreye olan hasretim bitmicek; nasipse ileride evde kendim yapmayı planlıyorum, dışarıda bile istediğim zaman içemiyorum herhangi bir mekanda.

• Latte ve türk kahves vazgeçilmezimdir. Bide yanında çikolata olacak tamamdır

0|1
    0|0
  • Sade turk kahvesi

0|0
    0|0
  • Türk kahvesi cok sevmem ama sütlü ise cook severimm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Nescafe

0|1
    0|0
  • Sadece sıcak havalar hariç evet hayatımda önemli yeri vardır. Normal kendi hazırladığım kahveyi severim. Nescafe Gold tercihim. Sütümü şekerimi kendim hazırlamaktan zevk alan birisiyim.

0|1
    0|0
    • 3ay

Birkaç yıldır nescafe adına sadece gold olanı şekersiz içiyorum ben de; çok sert olmamak kaydıyla. Keşke yayın olsa da French Press yapabilsek evde :) Gidilen yerlerde bile zor bulunuyor bu demlenen kahve.

• 3ay

Eh yani onun da makinesini aldıktan sonra ona verdiğim para yüzünden bunalıma girer içtiğimden zevk alamam :D

• 3ay

Aslında çok ucuza press'ler var; fakat çekirdeği alacaksın, öğüteceksin ve demleyeceksin kademeli press makinasında derken :))) Uzun iş, ortalığı da batırırız biz erkekler :D Makina olabilir de, onlar da pahalı ;)

• Filtre kahve

0|1
    0|0
    • 3ay

İleride seri filtre kahve üretip, sınırsızca içebileceğim bir düzen kurmam şart yahu :))

• Türk kahvesi, espresso, americano. Sadece çok alkolluysem içerim.

0|0
    0|1
  • hiç içmedim

0|1
    0|0
  • latte okul zamanı kahvaltıda favorim :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Ağır be :)))) Mocha içerim o kadar kaloriyi göze alınca :D

• 3ay

:)))) benim ilk başta şekeri bırakmam gerekiyor beyaz çikolata evet bende çok seviyorum tadını
      , sen şekerlimi içiyorsun kahveyi şekersiz mi

• 3ay

Ben sıcak içeceklerde hiç şeker kullanmıyorum :) Çok fazla çay tüketirim, günde minimum 10 bardak içerim; birkaç fincan da kahve ama tamamı neredeyse şekersizdir, şeker alacaksam yanında sevdiğim çikolatalardan olabilir :)

• Menengiç kahvesi

0|1
    0|0
  • Mırra

0|1
    0|0
  • orta şekerli

0|1
    0|0
  • 3lü takılırım herzaman içerim

0|1
    0|0