Sipariş ettiğim kitaplar nasıl?

Sipariş ettiğim kitaplar nasıl?

Bu aralar tarihe merak sardım (:

1|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• yazarları yayınevleri de görünseydi daha iyi yorumlardım ama alanım olması nedenyle ayrı severim tarih siyaset falan. hepsi çok ilgi çekici görünüyor iyi okumalarr

0|0
    0|0
    • 3ay

Tarih kitaplarının yazarı İlber Ortaylı (:
      İşte böyle dedi zerdüşt' ün çevirmeni Ahmet Cemal.
      Yayınevleri Timaş, Pinhan, varlık, iş bankası kültür vs..

• 3ay

öncelikle, klasikleri ben iş bankası kültür yayınları hasan ali yücel klasikler dizisinden okurum. can yayınları, yky, varlık, cem de iyidir.. onun dışında çok itibar etmem ama bulamayıp başka yayınevinden okuduklarım da oldu. mesela tolstoy kreutzer sonat ı bulamadım ve o an almak içn yanıp tutuşuyordum antik'tn lmak durumunda kaldım. orjinalini okumayı çok isterim..

ikinci olarak, soner yalçın akademik yazmıyor sanırım. siz akademik, bilimsel okumak istediğinizi söylediniz ben de tam olarak size akademisyenleri önerdim :) armaoğlu ve sander in siyasi tarih kitapları ünv de okutuluyor. bir de erik jan zührer in modernleşen türkiyenin tarihi adlı kitabı.. aşığım diyebilirim. tanzimat ıslahattan erbakan demirele kadar harika bir kitap.. onu da tavsiye ederim. siyasi tarih ve türk siyasi hayatı okumalarına bayılıyorum <3

• 3ay

eig için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Oo tarih iyidir 😂

0|0
    0|0
  • Böyle buyurdu zerdust değil miydi o kitabın ismi?

0|0
    0|0
  • guzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...