Şiir yazanlarınız varsa biraz bakabilir mi?

Öncelikle size veya sizlere merhaba demek istiyorum. Bazen içimden öyle güzel duygular geçiyor ki ancak yazıcak imkanım olmuyor ve tabi olduğu zamanlarda pek nadir içimden geçiyor siz nasıl yazıyorsunuz nasıl yapıyorsunuz biraz yardımcı olursanız sevirim şimdiden teşekkürler 😊

0|0
71

En İyi Kız Görüşü

• O ani sakin kacirmamaya calis. Ben o yuzden ilk telefonuma yazarim, daha sonra defterime geciririm. Yeni yeni yaziyorsan kesfedecek cok seyin olacak. Ama benden sana bir sir;geceleri yazmak istedigin konunun hayalini canlandir. Kendini onun icinde hisset. Eger ki siir yetenegin var ise sozler kendiliginden dokulur ve o an yazmaya basla. Aramizda kalsin he!😂

Bunu eski ozanlar cok yapiyorlarmis. Ben siirr yogun duygu katmak icin en en kotu animda bile siir yazarim. Bazen de kendimi en en kotu ana bilerek suruklerim. Inanilmaz dehset seyler cikiyor ortaya. Yavas yavas yaparsin sende. Kendine iyi bak, ve sozlerine!💁

0|1
    0|0
    • Oo çok iyi geliyor çok teşekkür ederim 😊👍🏻

• asıl ben teşekkür ederim :)

• Ne demek😊

En İyi Erkek Görüşü

• Ben cok severim yazarim ama okuyamam

0|1
    0|0
    • Anladım çok teşekkür ederim 😊

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Şöyle ki şiir yazmak hatta şiiri 'şiir gibi' okumak bile her yiğidin harcı değildir.. Öyle yazıyorum çiziyorum diyenlere bakma. Yazdıkları şeye yazı demem ben.. Yazmak konusu hissiyatla ve yetenekle alakalı biraz da. Hissedersin ama yazamazsın. Gayet doğal aslında..

0|1
    0|0
  • Kaçırdığın duygular aynı biçimiyle yeniden gelmiyor hiçbir zaman, bu yüzden ne yapıp edip ya ufacık bir kâğıt parçasına, ya telefonuna, ya zihnine kazıman lâzım duygularını. Fikrim budur. Oldu ki imkân yaratabildin kendine ve içinden geçmesini bekliyorsun, şarkı dinleyip duyguları yakalamaya çalışabilirsin. Dünyadan soyutlanıp kâğıda gömülmek için çoğu zaman yöneldiğimdir, müzik.

0|1
    0|0
  • İlham geldiğinde eline kalem ve kağıt al. Bırak dökülsün duyguların kağıda

0|1
    0|0

• Aklıma gelen an bir yere yazıyorum😊

0|1
    0|0
  • Çok sıkıcı

0|0
    0|0
  • Ben aklima geldigi an not alirdim... sonra gece kagida dokerdim tam anlamiyla... gece ideal siir yazmaya..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...