En sevdiğiniz Charles Bukowski sözü nedir?

En sevdiğiniz Charles Bukowski sözü nedir?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Suya dokunursun ateş ders verir

Doğumhaneye kamerayla girersin çocuk ters gelir :/

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• "Eger iki kisi arasinda kaliyorsaniz; ikinciyi secin.Cunku birinciyi gercekten sevseydiniz,ikincisi olmazdi."

1|1
    0|0
  • "Her şeye rağmen huzur vardı havada. Denize doğru yürüdük. Çok az konuşarak. Mutluyduk birlikte. İki sandviç, biraz cips ve içecek bir şeyler aldım. Kuma uzanıp atıştırdık. Birbirimize sarılıp uyuduk bir süre. Sevişmekten bile güzeldi sanki. "

0|0
    0|0
  • Hayatınızdaki odunlar yalnızca cehenneminize yakıt oluyor. Biriktirmeyin dostlarım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• önümde uzanan yolu görebiliyordum. yoksuldum ve yoksul kalacaktım.para değildi özellikle istediğim. bilmiyordum ne istediğimi.hayır, biliyordum. saklanabileceğim, saklanıp hiçbir şey yapmak zorunda kalmayacağım bir yer istiyordum. bir şey olma düşüncesi beni korkutmakla kalmıyor, hasta ediyordu.avukat, danışman, mühendis veya benzer bir şey olmayı düşünmek bile olanaksızdı benim için.evlenmek, çocuk sahibi olmak, aile kurumunun kafesine girmek. her sabah aynı işe gidip, akşam dönmek. olanaksızdı. aile pikniklerine katılmak, noel, 4 temmuz, işçi bayramı, anneler günü.bu tür şeylere katlanmak için mi dünyaya geliyorduk? bulaşıkçılık yapmayı, akşamları küçük odamda içki içip sızmayı yeğlerdim.

1|0
    0|0
  • Real loneliness is not necessarily limited to when you are alone.”

“If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose”

“there is always one woman to save you from another and as that woman saves you she makes ready to destroy”

1|0
    0|0
  • Yan yana yürümeyelim diye dar yapılmıştı kaldırımlar.

Ve yine yan yana yürümeyelim diye dar kafalıydı insanlar.

Ve sırf dardı diye kafalar düşünmeyi bırakıp sevmeyi denedik, sarılmak yakar bizi deyip aşkı hep uzaktan sevdik...

0|0
    0|0
  • ..tamam, benimle yaşayıp sonra düzüşecek, kokain çekecek, içki

içecek ya da sadece konuşacak yeni

bir erkek arayışıyla beni terk eden bütün kadınları

şimdi bağışlıyorum.

0|0
    0|0
  • para seks gibidir olmayınca önemi artar :D

1|0
    0|0
  • Charles Bukovsikiciler yeni nesil sizin eseriniz olacaktir...

0|0
    0|0
  • Aşk bir önyargıdır

0|0
    0|0
  • sıçmadan en fazla bir hafta dayanırsınız, sevişmeden bir ömür. o zaman seks s*çmaktan daha önemsizdir.

0|0
    0|0
    • esasen benzetme ve kıyaaslama güzel ama doğruluğu tartışılır :) işin ucunda kafayı çizmek de var çüünkü.

Yükleniyor...