Var mı beğendiğiniz bir piyanist?

Yanni nin parçalarını çok beğeniyorum.Yanni yi tanıyor musunuz?

0|0
0|22

En İyi Erkek Görüşü

• Iyi ki soylemissin.. Piyano dinlemeye bayilirim.. Gercekten de guzel besteleri varmis. Google`a yazinca karsima ilk One Man`s Dream cikti. Supermis..

Benim bildigim bir Yann Tiersen vardir.. Rue des Cascades sarkisi guzeldir.. Ayrica Hans Zimmer de var.. Inception ve The Dark Knight Rises muziklerini yapan adam.. Dinlemeni tavsiye ederim..

Ozellikle de sunu dinlemeni isterim. Link yazamiyorum malesef levelim yetmiyor ama Youtube`a sunu yazabilirsin..; The Dark Knight Rises Piano . 2. veya 3. video olmasi lazim.. UKpiano diye bir kisi caliyor.. 7 Dk.lik Cok da hevesli caliyor..Onun diger coverlerini da dinlemeni tavsiye ederim..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Tanıyorum fakat One Man's Dream harici sevmem..

Richard Clayderman'ı da, bilimum asansör boşluklarında, şirketlerin telefon hatlarından vs. çok dinledim..

Bu kadını çok seviyorum ama: link

2|0
    0|0
  • Evet .Yunanlı piyanist.İyi bir üstattır.En beğendiğim piyanistlerden Rchard clayderman baya sağlamdır.

1|1
    0|0
  • benim arkadaşım var o çok güzel çalıyor :)

1|0
    0|0
  • benim en begendigim pianist ümit besen ve pianist filmindeki pianist)))

1|0
    0|0
  • Ilya Rachkovsky,i bilirmisin black tulıp.

0|0
    0|0
  • piyano sesini severim ama soruyu görünce özel olarak dinlediğim bir piyano virtüözü olmadığını farkettim :/

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • fazıl say

1|0
    0|0
  • fazıl ağa

1|0
    0|1
  • evet var kendim xd

1|0
    0|1
  • Bende normal müziklerden sıkılmıştım piyano müziklerine sarmıştım belki bu tarzda hoşuma gider ismini kayıt ettim eğer adamın şarkıları hoşuma giderse yarın sana dua ederim.

0|0
    0|0
    • one man's dream..en iyisi

• Fena değilmiş, birde bu tarz müziklerden bildiğin var mı ? Ben sonradan dinlemeye başladığım için sanatçıları pek bilmiyorum :)

• Ludivico Einaudi

0|0
    0|0
  • Lang lang diye dünyaca ünlü piyanist var

0|0
    0|0
  • Richard Clayderman

0|0
    0|0
  • piyanist şantür şükrü abi var fena balkan havası çalıyo :D

0|0
    0|0
  • ümit besen :):):)

0|0
    0|0
  • scott d. davis :) favorimdir özellikle metallica gurubunun parçalarını dinle o adamdan

0|0
    0|0
  • Hiç dinlemiyorum malesef ki

0|0
    0|0
  • yokya anlama,benimkiler,bağlamacı,kemancı,zurnacı,davulcu olur

0|0
    0|0
  • Radu lupu nun schubert yorumları güzeldir.

0|0
    0|0
  • Mahmut Tuncer

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...