Okumak için kitap tavsiye eder misiniz?

Elimdeki tüm kitapları bitirdim ve açıkçası artık sıkıldım. Bana, gerçekten bir şeyler katacak kitaplar önerir misiniz?

Her tür kitabı okurum genelde. Bana bir şeyler katsın yeter...

0|0
11|25

En İyi Erkek Görüşü

• Olasılıksız-Adam fawer
    Uçurtma avcısı
    Oku ben bunları okurken çok etkisinde kalmıştım..
    Olasılıksız başlarda biraz sıkılabilirsin ama asıl anlamı ve anlatılmak istenen ortasındadır birden o okuduğunda sıkıldiğin taraf öyle şeylerle bağdaşlanıyor ki şaşıp kalıyorsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şu an, Banu Avar dan 'Gün 'O Gün'dür ! ü okuyorum. siyasi bir kitap, siyasete pek ilgim olmasada güzel yazılmış okutuyor kendini ve gerçekleri kanıtlarla insanların gözünün önüne koyuyor. Zamanında ve şimdi Türkiyeye karşı düşmanlık besleğenlerin kim olduğunu ve nasıl tuzaklar kurduklarını anlatıyor. Geçmişten bu yana yaşanan "önemli "olayları da dile getiriyor. Daha bitirmedim şuana kadar anladıklarım bunlar ama tavsiye ederim. Güzel bir kitap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Fareler ve İnsanlar bunu kesinlikle okumalısın. Ağladığım bir kitaptır. 2 arkadaşın hikayesi, kısa ve akıcı bir kitap, 1 günde bitirirsin, ama etkisi yıllarca sürer.
    Aklından Bir Sayı Tut serisini de mutlaka oku, 4 kitabı var ve nasıl bitirdiğini bile anlamicaksın, peş peşe tüm serileri alacaksın. Alıpta okursan daha sonra düşüncelerini bana iletirsen sevinirim.

1|0
    0|0
  • Demin başka bir yere de yazmıştım zihin kontrolü silva metodu çok beğendiğim bir kitaptır böyle başkasını kontrol etme değil de isminden yanlıs anlaşılmasın kendi beynini programlamayı öğretiyor biraz uğraşırsan biraz değil çok şey katar

1|0
    0|0
  • Sana çok şeyler katacak bit kitap öneriyorum.

www.hakikatkitabevi.net Adresindeki kitaplar sana acayip şeyler katacak. Fiyatları da aşırı ucuz. Bedava denilebilir.

1|0
    0|0
  • Eric Fromm -Sevme Sanatı

1|0
    0|0
  • Pal sokağı çocukları nı okudunmu arkadaşım

1|0
    0|0
  • fareler ve insanlar oku derim

1|0
    0|0
  • Istediğin tarih kitabıysa, tarih kitapları benden sorulur :) Tarih romanı tavsiyesi verebilirim

0|0
    0|0
  • Wulf Dorn - Oyunbaz
    George Cockcroft - Zar Adam

1|0
    0|0
  • Evrenle uyumlaşma sürecinde varolmak gelişmek

1|0
    0|0
  • Siddharta , hayatımı değiştirdi incecik kitap...

1|0
    0|0
  • Monte Kristo Kontu

1|0
    0|0
  • Ahmet Ümit İstanbul hatırası

1|0
    0|0
  • kendini arayan adam. bir günde bitecek bir kitap

1|0
    0|0
  • grinin 50 tonu

1|0
    0|0
  • fareler ve insanlar

1|0
    0|0
  • okumak ıcın yazmıssın da, baska ne amaclı kullanabılırz kı kıtabı :)

0|0
    0|0
  • Olasızlıksız tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • sana birşeyler katacak ama en çok neye ihtiyacın var onu katacak kitaplar bulalım fark etmez diye geçiştirme gerçekçi ol

0|0
    0|0
    • 3ay

Macera, aksiyon, bilim kurgu, romantizm, kişisel gelişim falan farketmiyor. Hepsini okuyorum ben. Bana bir şeyler katması çok önemli.

• 3ay

sana bu konuda site önermem doğru olmaz çünkü şu iyidir desem benim görüşüme katılıp beğenmediğinde buna ben neden olmuş olmanın hüznünü yaşarım ama arama motoruna bilgi yarışması yazarsan pek çok güzel site var çok çeşitli kategorilere ayrılmış

• 3ay

Peki, teşekkürler.

• fareler ve insanlar

1|0
    0|0
  • Tanrı Yanılgısı - Richard Dawkins

1|0
    0|0
  • Elif'im yanımda olsaydı sorardım

0|0
    0|0
  • Ben genelde izliyorum kitapları 😂

0|0
    0|0
  • Kinyas ve kayra yı oku

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• çığllık sessizlik serisi var araştır sıralama aklımda değil şu an elinden bırakamazsın muhteşem sürükleyici bir kitap :)

1|0
    0|0
  • Canan tan- en son yurekler ölür

1|0
    0|0
  • Stephan king mahşet ve oğuz atay tutunamayanlar

1|1
    0|0
  • Tess gerritsen okuyabilirsin bütün kitapları muhteşemdir ☺

1|0
    0|0
  • Sürgün sultan i okumani tavsiye ederim. aultan vahideddin'i anlatiyor..

1|0
    0|0
  • zülfü livaneli kitapları

1|0
    0|0
  • bir şey kattığını söyleyemem ama maxime chattam'ın zamanın kanı var. Tam bir vahşet;)

1|0
    0|0
  • Hikmet Anıl Öztekin / Eyvallah

1|0
    0|0
  • Ne tür kitaplardan hoşlanırsin kitap formlarını gezebilirsin konu ve türlere göre belki ilgini çekecek kitap çıkabilir

0|0
    0|0
  • adem aynası - ece gamze atıcı ben çok sevmiştim eğer biraz toplumsal sorunlarla ilgili bir kitap istersen de az -hakan günday'dan ben ikisini de sevmiştim

0|0
    0|0
Yükleniyor...