Geceye bir film bırakırmısınız?

Merhaba böyle bir soru sormak gereği aslında duymadım bana açıkcası mantıksızda geldi ama dedimki buna benzer sorular soruluyor her gece, neden bir sıradışılıkta sen yapmıyorsun diye kendime sordum ve soruyu açmış bulundum. teşekürler

1|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Kiyamet gunu😄😄Ejderha dovmeli kiz😝yok ya sey izle Zombili bisey olsun 28gun sonra 😄😄

0|1
    0|0
    • 3ay

vallahi nereden vuracağını iyi biliyorsun ejder kız :D bu halini sevdiğimi söylemiştim dimi gıcık şey bakk yaa :D :)

• 3ay

😄😄😄

• 3ay

bu arada canm benim o filmleri iledim ejderha dövmeli kız hariç onuda izliycem ama neden aklıma bu filmi izlerken hep sen aklıma geliceksin ejder kız dedğim için filmde ejderha dövmeli kız olunca ister istemez ordaki kızı senmişsin gibi düşüncem galiba hakikaten sen farklısın :)

En İyi Erkek Görüşü

• FİLMLER:
    12 Angry Men, citizen kane, stuck 2007(çıkış yok), the guard, starred up, oldboy (2003), requiem for a dream, Branded (2012), chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna (2011), prestige, eastern promises, new kids turbo, twıce born, the intern, the beach, bunraku, wild tales, ex machina, headhunters (2011), El secreto de sus ojos, Nueve reinas

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 2

• fury

0|1
    0|0
  • sıkı dostlar film bitince çok güzel bir şey öğreniceksin

0|1
    0|0
Yükleniyor...