Dizi senaryosu yazıyorum fikri olan var mı?

ben bir dizi senaryosu yazıyorum konusu kısaca gençlik ve hafif dram içeriyor. zengin aileler ve bu ailelerin lise öğrencisi olan çocuklarının yaşadığı olaylar aşklar var. adam öldürme, tecavüz, aldatma yok düşünmüyorum ama herkesin fikrini almak avantaj olur sanırım fikirlenizi beklerim

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya zengin aile dizileri iyice klişe oldu zaten. bence seri katille ilgili bir senaryo yaz. dişi ve sosyopat seri katil. nasıl sosyopat olunur? sosyopatlar nasıl kendilerini kamufle ederler? bu tip soruları cevapladığın bir dizi

0|0
    0|0
  • Aşk meşk bol olsun bizim toplum sever, ancak iki cihan bir araya gelene kadar kavuşamasınlar çünkü toplum bunu daha çok sever, bir de öpüşme sahneleri koyun toplum buna bayılır.

0|0
    0|0
    • 3ay

aslında toplumdan önce bana hitap etmeli kavuiamayan değilde sevgili olup yaşadıkları olayları anlatmata iyi olmaz mı

• 3ay

O da olur. Ben sizin için söylüyordum. Tutar, siz de iyi para kazanırsınız.

• Bunlar zaten var.

0|0
    0|0
    • 3ay

farklı bir bakış açısı arıyorum bu yüzden var olması da sevildiğini kanıtlar

• 3ay

senaryomu görmeden yargılayarak sen kolaya kaçıyorsun. diğer dizilere benzememesi için çabalıyorum herkes bir dram bir gerilim senaryosu yazamz yetenek ve hayal gücü her insanda farklı

• 3ay

Butun senaristler yazdigini farkli gorur zaten. Baska bir konu yazin da ulkede havalar degissin. Anca ergen özendirmeleri

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...