İzlediğiniz En İyi Türk Filmi hangisiydi?

İzlediğiniz En İyi Türk Filmi hangisiydi?

Şayet birini söylediğinizde bir ötekinin kalbi incinecekse ( <3 ); 3 eserlik liste de yapabilirsiniz ^_^

Güncellemeler:
3ay Türk sinemasında izlediğim en iyi filmlerin başında hep Şener Şen'in filmleri gelmiştir; komedi , dram yahut gerilim/cinayet konunun önemi yok, yaptığı filmler her zaman çok büyük bir etki yaratmıştır sinemamızda. Bence sinema tarihimizin silkelenmesine sebebiyet veren eserleri; Züğürt Ağa- Davaro-Eşkiya-Gönül Yarası-Kabadayı-Av Mevsimi'dir.

Babam ve Oğlum ise bambaşka bir filmdir; bence o da sinemamızda çok önemli bir değer. Hala keyifle izlenebilir.
3ay Düğün Dernek serisinin en iddialı komedi, Yusuf 3lemesinin en iddialı sanat filmleri olduğunu düşünüyorum ayrıca...

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Ömer kavur - gizli yüz demek istiyorum ama ne söylenir bilmiyorum filmle ilgili.

'bazı insanlar var, hikaye anlatırlar sana. eve döndüğünde kafan bu insanlarla doludur. ama adamın söylediği tek kelimeyi hatırlamazsın"

0|1
    0|0
  • Öyle bir geçer zamanki

0|1
    0|0
  • Namuslu namussuz.

0|1
    0|0
  • Enn iyisi diyemem zira degisebiliyor ama su son yillarda en begendigim " bizim hikaye" filmi

0|1
    0|0
  • Vesikalı yarim😄

0|1
    0|0
  • Tabi ki Leyla ile Mecnun.

0|1
    0|0
  • slvi boylum al yazmalım

0|1
    0|0
  • •Kafes