Sence evrim var mı?

evrimi inkar edenler var
bana göre cahil kesim inkar ediyor
evrim dünyanın dönmesi ve gezegenler gibi dini inanca ters geldiği için dinci ve dindar kesimlerde hiç araştırılmadan evrim teorisi çöktü denilerek reddedildi
siz evrim hakkında ne düşünüyorsunuz
kendi düşüncemide unutmadan yazayım
din inançtır inanıyorsan vardır inanmıyorsan yoktur ondan binlerce din yani inanç vardır ama evrim tektir gelişebilir ama değiştirilemez çünkü evrim gerçektir
sıra sizde

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evrim hala varolmaktadır. Geçen günlerde bile bir deniz canlısı alg yiyerek fotosentez özelliği kazandı diye haber çıkmıştı. Evrime dinsel açıdan bakmak misyonerlerin ișidir. Evolution has become

0|1
    1|0
    • 3ay

Evrim teorisinde yanlis olan kisim bir turun baska bir ture donusmesi zaten.

• 2ay

@sendekiben Zaten Tıp fakültesinde gösterecekler sana :)

• 2ay

Insallah bakalim ama su an inanmiyorum ☺

Kızlar Ne Diyor 4

• siz karşı görüşe kendinizi kapatarak zaten doğruyu bulmaya giden yol olan tartışma imkanını da ortadan kaldırmışsınız. ve sadece kendi görüşünüzden olanların yazmasını mümkün kılmışsınız. sadece sizin görüşünüzden olan kişiler, sizin bildiklerinizin aynısını yazar. bu sorudan bu konuşmadan nası bir fayda elde etmeyi umuyorsunuz?

0|1
    0|0
    • 3ay

şahsi bir kazancım yok ama arada dile getirmek lazım belki merak eder araştırırsınız. dinlerde dünya düzdür. gökyüzü direksiz durur. yıldızlar kandildir. güneş sabah doğar yanar akşam batar ve söner. bunlar bilimsel araştırmalar ile din arasında asırlarca çatıştı. evimde şu an çatışmada bilim adamları ilaç buldu. teknoloji buldu. adamlar yapıyor. evrim i buldu bilim adamları kafir yalan söylüyorlar saçmalıyorlar. öyle mi

• 3ay

Evreni yaratan, Dunyayı var eden Yüce Allah kendi gönderdiği kitapta bunu nasıl yaptıgını inkâr mı ediyor diyorsunuz yani?

• 3ay

Nasıl yarattığını anlatıyor mu, ya da kara delikten gezegenlerden bahsediyor mu

• Değişim vardır ama evrim yoktur, yüzyıllardır yılan yılan gibi yılanın aslan olduğunu gördün mü ?

ya da karınca uçabildi mi ki insan da bir hayvandan maymundan gelerek evrimleşsin?

Hangi yaratıkta akıl şuur var söyler misin?

Bu kadar varlık için de insan tesadüfen mi bu kadar akıl sahibi oldu :) güldürmeyin beni lütfen...

0|0
    0|1
    • 3ay

Yılanın aslan olması hahaha. İkisi de ayrı familyadan. Öyle bir olay mümkün değil. Kușların ait olduğu familyaya bak. Dinazorlar. Dinazorlar en büyük ara geçiş fosilleridir.

• 3ay

Bilimin açıklayamadığı çok şey var bir yerde yaratıcıyı bilim adamları da görüyor ama inkâr etmek nefislerine hoş geliyor sadece

• 3ay

hahahahhahaha

• Lan ananın mından nasıl çıktın diye sorsak bilimsel olarak aciklayamazsin kalkmış evrimi bidi bidi yapıyı yolmiyim ağzını senin gavur dölü

1|0
    0|0
    • 3ay

Süpersin ya :D

• 3ay

Ben hemen açıklayayım efendim. Menstrual döngüde folikül evresinde, hipotalamusun hücrelerinden özelleşmiş salgı salgılanır (RF ve salgılatıcı hormonlar). RF, hipofiz bezini etkileyerek FSH salgılar. FSH folikül içindeki yumurtayı olgun hale getirir. Folikül zarı kalınlaşıp, içi sıvı dolar. Ve döllenmeye hazır hale gelir. 10-14 gün surede olgunlaşıp zardan çıkar yumurta. Corpus leteum evresinde yırtılan zar, yağ damlacıklarından da meydana gelen ve sarı cisim adı verilen Corpus Leteum oluşumu LH hormonuyla olur. Böylelikle çok sayıda Progesteron ve az miktarda östrojen salgılanır. Salınanan progesteron, rahim yatağını döllenmeye hazır hale getirir. Mukus ve kan miktarı artar, kan damarları genişler. Embriyo folikülden çıktıktan sonra yumurta kanalında sperm ile karşılaşırsa döllenir. Burada zigot mitoz geçirir ve 6-7 gün içinde döl yatağına embriyo tutunur. 280 gün geliştikten sonra serviksten aşağı inerek vajinadan çıkar.
      Yazının tamamı bana aittir. Ayrıca hiç etik değil yaptığınız.

• Genetik mühendisiyim, evrim tamami ile saçmalık dolu koca bir yalandır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...