Hint sinemasından kimleri tanıyorsunuz?

Oyuncu olarak yani.
Hint filmi izlemeyenler görüş atmanıza gerek yok.

0|2
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aamir Khan, shakrukh khan, shadid kapoor, salman khan, imran khan
    Priyanka chopra, kajol, sonam kapoor, vidya balan vb. :D

Daha çok varda bunlar yeter. :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Shahrukh Khan, Aamir Khan, Hritihik Roshan, Varun Dhawan, Kriti Sanon, Kajol, Devgan, Kerena Kapoor, Aishwarya Rai, Deepika Padukone, Salman Khan, Abhishek Bachchan, Katrina Kaif, Ranbir Kapoor, Rani Mukerji böyle uzayıp gider

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 1|0
    0|0
    • 3ay

Yaaaaa jsjsjsjsjshshshhshsh😄😄

• 3ay

kendi küçük ama yüreği büyük hint kardeşim ülkemize gelip dizilerimiz gelişmesine katkıda bulundu.

• khan sülalesi var aamir , salman , shah rukh var bunlar hep khan , bağyan olarakta : kajol , karena kapoor , katrina kaif

1|0
    0|0
  • Amir Khan

1|0
    0|0
  • aimır khan mıydı neydı 4 5 tane hınt fılmı ızledım de adlarını bılmem ben

1|0
    0|0
  • Aamir khan-katrina kaif ve soyadı khan olan bir kaç kişi daha

1|0
    0|0
  • harshad arora preetika rao salman khan katrina kaif sanaya irani barun soobti ve aamir khan

1|0
    0|0
  • Dün azap yolunu izledim :D

1|0
    0|0
  • hiiçç

0|0
    0|0
  • amir khan dan başka tanıdığım yok

0|0
    0|0
  • Ben sadece kaju fistigini biliyorum ;) çakma (H) bollywood'lular

0|0
    0|0
    • 3ay

İsminin hollywooddan esinlenmiş olması son yıllarda daha kaliteli işler yaptıkları gerçeğibi değiştirmiyor. Hollywood salak salak süper kahraman filmleri yapıyor son dönemde.

• 3ay

Çok yaniliyorsun hindu filmi izlerken beynini bir fanusa koy man gerekir çok sacmadir konulari genellikle bir sarki Ile film yaparlar genelde. Sen IMDb'ye gir ve top 100'e hatta 250 bak bir istersen ilk 250 film hollywood dan cikmadir hindu filmleri kore filmlerinin cakmalari olur genelde gorusmek uzere

• adını unuttum yaaa

0|0
    0|0
  • my name is khandaki adam. kimdi onu tanıyordum birde pi nin yasamindaki basrolude taniyordum.

0|0
    0|0
    • 3ay

My name is khan. Shahrukh Khan o adam. Pinin yaşamındaki pek meşhur değil.

• Amir khan diye bir veled varmış heralde bizim arkadaslar sürekli izleyip konusuyorlardı bnde ne isiniz var hintlerle ugrasıonuz biraz holywood izleyin mk dedim :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Bollywood izleyen herkes en az 1000 tane hollywood filmi izlemiştir. Siz az bollywood izleyin. Ufkunuz açılsın.

• 3ay

Kızları güzel depil derken? Miss worldler hep hindistandan çıkar. Bollywood kızları güzellikleriyle ünlüdür. Aishwarya Rai, Priyanka Chopra, preity zinta... Oyunculuk öğrenmek istersen de shahrukh khan, amitabh bachchan, aamir khan, ranveer singhe... bakmanı tavsiye ederim. Daha hint sinemasının temel taşı aamir khanın filmlerini izlememişsin. Hint filmleri hakkında yorum yapıyorsun. Cahil cahil konuşmayın.

• 3ay

Hepsine baktım kızları gercektende kötü aishwarya biraz fena değil ama diğerleri beş para etmez hicbir hollywood yıldızından güzel deiller tabiki. Erkeklerde amir kahnın biraz gideri var baskada yok ztn.. Hepsi amatör gibi duruyor izlenmez bence.

• Yalnızca Aamir Khan'ı tanıyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...