Wattpad'de ergen hikayeleri çok okunuyor, güzel hikayeler niye az okunuyor?

Sert çocuk iyimser kız hikayelerine baktım milyonlarca nerdeyse, ama gerçekten emek sarfedilen hoş yazılar romanlar falan çok az okunuyor niye böyle

1|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• evet benimki mesela. çok okunmuyor. bence nedeni önyargılarç ben wattpad e asla itibar etmedim ergenlerin yazdığı yer vs dedim ama snra ben de yazmaya başladım. orada zaten ergenlerin kitabını ergenler okuyo, kaliteli okurlar ise orada ÇOK FAZLA bulunmuyor. şahsen ben kitap yazdığım halde kimsenin kitabını okumadım çünkü hala önyargılarımı yenemiyorum. zaman kaybı olmayacağından emin olduğum bir kitap olsa, kaliteli, emek verilmiş.. okurum.. mesela benimki gibi :D

0|0
    0|0
    • 3ay

aynen bende ondan kimseyi okumuyorum hikayesi ilgi çekici geliyor bir giriyorum yhaaaaa uf knk yazmış hikayenin içine kapat kapat diyorum kendime :D

• 3ay

Benimki hayet kaliteli vallahi çok da emek veriyorum okuyabilirsiniz :) eig icin tşkler

• 3ay

Link bırak bakarım bir ara

Kızlar Ne Diyor 8

• evet hatta basılıyor

0|1
    0|0
  • Ergenlerim ozendigi bir hayati resmettikleri icin olabilir toplumca en buyuk bilincsizlik ozentiliktir..

0|1
    0|0
  • çünkü çoğunluğun yaş ortalaması 18 altı

0|1
    0|0
  • Her yazar oyle baslar zaten bunu kucumseme ulerki zamanda co guzel seyler cikar emin ol bazi kisilerin kitaplari cikiyorsa zaten iyi olmaya adaydir

0|0
    0|0
    • 3ay

hayır bunlar baya cinsellik kötü çocuk iyi kız hikayeleri yazıyor yani ve onlar çok okunuyor, ama gerçek kaliteli kurgular az okunuyor onu diyorum ben

• 3ay

orası da doğru

• 3ay

E yani :))

• Çünkü genelde ergenlerin takıldığı bir yer

0|1
    0|0
  • Sen yaziyormusun? Evet ya iyiler az okunuyor cunku insanlar a sacma olanlar hoş geliyor

0|0
    0|0
    • 3ay

yazmıyorum da yazmayı düşünüyorum aslında ama işte öyle hikayeler varken benimkini okumazlar diye yayınlamayı düşünmüyorum orda

• 3ay

aynen bende öyle diyorum da işte okunmaz diye tereddütlüyüm

• 3ay

Gun gectikce artar diye dusunuyorum okunma orani yayinla ya tereddutte kalma ben yayinlayacagim

• Okuyucuların çoğu ergen

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Basit insanlar basit kitapları okur, kaliteli insanlar kaliteli kitapları. Herkes okuduğu kitaplarla karakterini ve kültür seviyesini belli eder

1|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
Yükleniyor...