Anime tavsiye eder misiniz?

(Tavsiye istiyorum ve one piecei bitiren var mı )

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• One piece daha mangasının yarısında o bitmez😁😁 black butler ve death note iyidir

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka one piece bir 20 sene daha sürer en az oda keyiflerine gelirse bitirebilirler animeyi ama güncelim şu an her pazar izliyoz :D Kesinlikle güzel bir seri söylüyorum o zaman sana Hunter x hunter 2011 izle pişman olmassın ya da absurd komedi seviyorsan gintama izle ya da boks seviyor isen rocky den daha gaza getiren hajime no ippo yu izle spor seviyorsan one outs ya da kuroko no basket i izle. Akıl oyunları ve strateji seviyorsan code geass izle bir sürü var da bunlar kaliteli istediğiniz izleyebilirsin :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Eyvallah bakıcam hepsine

Kızlar Ne Diyor 3

• Shingeki no kyojin diyorum😊
    One piece i izlemedim.

0|0
    0|0
  • ooo anime severiz ama cok izlemem fdhfdg tokyo ghoul

0|0
    0|0
  • Edemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• One piece devam ediyor. Senin hoşuna giden türler var mı yoksa bu dünyaya yeni mi daldın ☺

0|0
    0|0
    • 3ay

DeathNote izleyip bitirdim ilk şimdi one piece a başladım yeni 50 bölüm izledim

• 3ay

One piecede spoilerlere bakmamaya çalış yoksa çekilmez olur 😊 sana birkaç türde tavsiye vereyim o zaman

• 3ay

Another: death note gibi temel taşlardan biridir.
      Nazo no kanojo x : konusu ilginç biraz duygusal
      School days: biraz yetişkin animesi ecchi tarzında
      Kaichou Wa Maid-Sama: gerçekten komedi dozu yüksek, animesi bitince mangasını okuyabilirsin böylece mangaya da başlarsın
      Shingeki no kyojin: aksiyonu yüksek

• Inıtıal D

0|0
    0|0
  • evet varr

0|0
    0|0
  • Bitirmedim çünkü anime bitmedi henüz. Çoğunu izledim..
    http://myanimelist.net/animelist/disturbedft izlediklerim burda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...