Çok kitap okurmusunuz? Gerçekten ama!

Çok kitap okurmusunuz? Gerçekten ama!

Bizde hobin ne denildiğinde herkes kitap okumak diye başlar ve benim gibi gerçekten kitap okuyan biriyseniz bir kaç soruda yalanı ortaya çıkar:) Siz gerçekten okuyormusunuz , ne tür ve mesela haftada kaç sayfa?

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

• ilkokuldan berı okurum.annem cuma gunlerı okul cıkısı kırtasıyeden bır kıtap alırdı.haftasonu o kıtabı bıtırırdım.böyle böyle her hafta bır kıtap okuyordum.sımdı annemın de benım de kutuphanemız genıstır,kıtap alısverısı yaparız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sadece kendi kitaplığımda üç yüzün biraz üzerinde bir sayıda kitabım var. Dağıttıklarım da cabası. İtiraf etmeliyim ki, bunların elli-altmış tanesini alelade okumuşumdur. Ancak zaman zaman kurcaladığım, referans olarak kabul ettiğim kitaplara sahibim. Birçok romanı emanet almak kaydıyla okuyup teslim etmişimdir. Sanırım hayatım boyunca dört yüzün üzerinde kitap geçti elimden. Son bir-iki yıldır okuyamıyorum denilebilir. Genelde internet üzerinden okumalar yapıyorum. İyice de yazmaya yöneldim. Beni kahreden bir roman çalışmam var. Kendi yazdıklarım beni tatmin etmiyor bir türlü.

1|0
    0|0
  • Senin gibi ''gerçekten kitap okuyan'' birinin soru eklerini ayıramaması ironik.

Cevaba gelirsek, okuyorum arada sırada işte.

4|1
    1|0
  • Üniversite döneminde çok kitap okurdum. Haftada bir kitap bitirirdim. Şimdi mesleki kitaplarla çok samimiyim :) Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine "Cebinde Mucize Yarat" adında bir kitap aldım. Bitmek üzere.

1|0
    0|0
  • Bir ara çok okuyordum gece büyü bu siteye geleli tam biraktim kitap okumayı

en son idamlık genci okumuştum

2|0
    0|0
  • Aslında şöyle tipe bakan diyor çok okumuş adam gel sor bana birde sevemiyorum bu okumayı zorunlu olmadıkça

1|0
    0|0
  • okumuyorum pekj, 2-3 ayda bir falan okurum, en son ahmet ümitin kukla kitabını okudum yine 15 20 günde bitiririm derken kitap beni epeyce sürükledi 2 günde bitiri verdim

1|0
    0|0
  • çok fazla kitap okumuyorum çünkü okudugum kitaplar biraz agır bir konu okuyup 1 ay düşündügümde oluyor

1|0
    0|0
  • yeni başladım kitap okumayı kendim istedim sözele geçince geliştirmek istedim güzel gidiyo mustafa ulusoy ay terapisini okuyorm

1|0
    0|0
  • arasıra okuma isteği gelir.alırım kitapları alırım yığarım oraya.sonra malum son.o kitaplar bitmez dekoratif süsleme amaçlı hayat sürerler:D

1|0
    0|0
  • Kitap okumam ama edebiyata dair yeterli bilgim, yeteneğim ve ilgim var.

1|0
    0|0
  • Batuhan Dedde - Kırmızı Eroin şuan okumaya devam ediyorum.

1|0
    0|0
  • eewet okuyore

1|0
    0|0
  • çok okumam

1|0
    0|0
  • yok hiç okumuyorum ben

1|0
    0|0
  • Günlük bir saat kitap okuyorum. Buda otobüste gidis 20 dkk gelis 20 dkk haric :)

1|0
    0|0
    • +1 teşekkürler:)

Bende okul yıllarımda otobüste her gün 40 sayfa kadar okuyordum.

• Rica ederim. Benim icin okumayan bir insan yasamayan bir insan gibidir. Nasil ki Istanbulu taniyan tanimayandan iyi gezer, daha fazla zevk alir, aynen öylede okuyan bir insan okumayandan daha fazla tat alir hayattan. Okumakla o kadar cok sey ögreniliyor ki. Aliskanlik yapildiktan sonra zevk aliniyor. 15-16 yasindan beri hergün kitap okurum :)

• Valla aldim.dolapta duruyor:(

Ne bos adamim yaw

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Haftada birkaç gün,gün de 300 sayfadan fazla okuyorum daha doğrusu bir kitaba başladığım zaman bitirmeden bırakamıyorum.

1|1
    0|0
  • okurum bir ara çok abartmıştım bir günde bitiriyordum 300 400 sayfalık kitapları başından hiç kalkmadan bu sağlıklı değil mesela şimdi 1 haftaya yayıyorum ama hala ya acaba arka sayfada neler anlatıyor noldu ki acaba diye düşünmekten kendimi alamıyorum

1|0
    0|0
  • çok ciddi diyorum şu siteye gireli ben kendimden geçtim:)

yaklaşık 2 aydır sıfır kitap ookuyorum

ama öncesinde deli gibiydim:)

1|0
    0|0
  • sürekli okuduğum bir kitabım vardır. bazende ruh halime göre takılırım, şiir okumak istersen ona takılırım, ya da bir konuyu merak etmişsem onunla ilgili kitaplar bulup araştırırım mesela hipnoz... bazen 3 günde bitirdiğimde olur, bazen aylarda sürebilir.

1|0
    0|0
  • çok okumam yalana gerek yok

1|0
    0|0
  • Sık kitap okuyorum ,gece yatmadan önce kulaklığımı takar uykum gelene kadar kitap okurum ,kitap sarmışsa çabuk biter şu sıralar klasikleri bitirme çabasındayımda daha çok var ya ):

1|0
    0|0
  • Okumam. Düzensizdir okumalarım. Bi tavsiyede bulun bari. Uygun kitap bulamama sorunu değil sevmemezlik de değil nedeni. Nasıl değişeceğim.

1|0
    0|0
    • Hoşlandığın şeyler neyle ilgili? Ona göre bir tavsiyede bulunursam okumak daha hoşuna gider.

• OSHO'nun kitaplarını dene istersen,kişisel gelişimle ilgili ama dikkatini çekecektir:)

• Cevabımda dediğim gibi ben iyi kitaplar seçerim zaten. biri daha osho oku demişti ama içimden gelmemişti yine de aklımın bir köşesinde.

Gerçi irade sorunu :) ben çözebilirim ancak.

• Çok kitap okumam.. Genelde felsefe, din üzerine okuyorum.

1|0
    0|0
  • Evet kitap çok okuyorum . Özellikle yazları günde bir kitap bitirdiğim bile oluyor.

1|0
    0|0
  • en son 5-6 sene önce okudum kitap :D

1|0
    0|0
  • netten okuyorum :/ sayfalarca

1|0
    0|0
  • pek kitap okumam canım ya ama ara sıra kafama eserse :/

1|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok çok severim. Son 1 senedir eskisi kadar okuyamıyorum. Ama gece yatmadan önce mutlaka yarım saat okurum. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...