Metal /rock müzik dinleyeniz var mı ben hastasıyım?

Dinlediğim gruplar metallica, slipknot, bullet for my valentine, black veil brides, system of a down, guns n roses , nirvana vs daha var ama bnim favorilerim black veil brides, slipknot, bullet for my valentine

Güncellemeler:
3ay Siz hangi grupları dinliyorsunuz

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Kanka o yaşta bende bunları dinliyordum :D sonraları tarz değiştiriyor insan yaşamının getirdikleriyle birlikte. Sonra lacrimas profundere, lake of tears forum autumn to ashes gibi gruplara geçiyorsun :D Ama o yaşlarda en sevdiğim gruplardan biri https://www.youtube.com/watch?v=PgMsACFMIq8 budur.

0|0
    0|0
    • 3ay

Valla değişmez 40 yaşında ablam var dünliyor bunları

• 3ay

Değişiyor pampa tabii ki dinlemeye devam ediyorsun ama dönem dönem değişecek yeni yeni gruplar çıkacak yeni akımlar çıkacak 20 seneden bahsediyordun 20 sene :D

• 3ay

O konuda haklıson

• Death core, groove metal genelde.

1|0
    0|0
  • Bunları dinliyorsan aynı zamanda metalcore türünü de seviyor olmalısın :)

Avenged Sevenfold başta olmak üzere Skillet, Papa Roach grubunu ve ayrıca Rob Zombie'yi öneririm.

0|0
    0|0
    • 3ay

BaZılarını duymuştum ama dinlemedim

• 3ay

Hafif değil. Trash metal + hardcore punk'dır metalcore. Zaman zaman hızlanan vokal ve riffleriyle ünlüdür.

Ayrıca çok tür var ve birçoğu birbirinden kesin çizgilerle ayrılmıyor. Karıştırılması gayet normal.

• 3ay

punk zaten zamanla değişmiş black metal almış yerini ya da death metal

• Bir ara Rammstein dinlerdim. Gençlik işte

1|0
    0|0
  • metallica shortest straw. bu aralar sardim bu sarkiya

1|0
    0|0
  • Özellikle Metal versiyonları bana çok gürültülü geliyor. Rock müziğin de temposu çok hızlı geliyor bana. Ben Indie Rock seviyorum

0|0
    0|0
  • Dinleyenden de söyleyenlerden de nefret ediyorum.!.

0|0
    0|0
  • Haggard dinlemeni tavsiye ederim. Dark Tranquillty de gerçekten sağlam gruptur. Bu arada müzik zevkin mükemmel 👍🏼

0|0
    0|0
    • 3ay

Teşekkürler aralarından hangisini diniliyorsun bnüm sevdiklefimden

• 3ay

Ya bnde solo ya da bas gitar eğitimi almayı düşünüyorum normal gitar biliyorumda eğitimi aldıktan sonra alır başımı giderim valla iyi bir grup bulucam

• 3ay

Bas düşünürsen yardımcı olabilirim. Solo çalmayı da düşünürsen kaynak falan önerebilirim ekipman konusunda yardımcı olurum. Yaz istersen yarı müzisyen dostum :)

• normarde hiç sevmem ama eski sevgilimin sevmesi yüzünden bir dönem ilgilendiğim müzik türü. stone sour iyi bence zzyzx road şarkısı özellikle tavsiye

0|0
    0|0
  • eskiden dinlerdim şimdi arada sırada

0|0
    0|0
  • Andy black

0|0
    0|0
  • klasik 20li yas muzikleri

0|0
    0|1
    • 3ay

He he 40 yaşındakiler bile dünliyor ne diyorsun sen esas 30 geçtimi daha çok dinlenmwsi gereken bişey anlamazsın o yüzden boşuna şaf anlatmicam

• 3ay

Hayır açılmadı

• 3ay

aradaki boşlukları silerek acabilirsin

Kızlar Ne Diyor 7

• Bring me the horizon, black veil brides, system of q down, pierce the veil, nightwish, dio, bir de başka grupların tek tük şarkıları... Metal will never dieeeee!

1|0
    0|0
  • rock aşktır

1|0
    0|0
  • bvb, bmth ve asking alexandra sanırım ama çok severek dinlemem genelde post rock severim

0|1
    0|0
  • bring me the horizon'dan başka metal dinlemedim, dinlemem :D

0|0
    0|0
  • Türk rock tercihim

0|0
    0|0
  • Dinlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...