Orta Asya Türk Cumhuriyetleri ve ülkem:/

oradaki adamlarla geleneklerimiz ahlaki anlayislarimiz dinimiz bile benzemiyor genelde .

sözde Türk Islamiz. nasil oluyo bu ?

bence bizde bir qavurluk var.

ya sizce? :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar Türklüğü'nü korumuş, örf ve adetlerine sahip çıkmış, biz sahip çıkamamışız.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link bu doğru olabilir, burdakilerin çoğu kültür bakımından asimile olmuş işte bu benim canımı sıkıyor, fiziksel olarak ta insanlar yaşadıkları yere göre fiziksel özellikleri değişebilir buda genetiğe filan yansır

1|0
    0|0
  • İki tarafın da kendi kimliği ve kültürü var, kimse gavur değil.

1|0
    0|0
  • Toplumların kaderleri vardır. Daha doğrusu her toplumun belli kültürel stratejileri vardır. Emin olun biz çok daha iyi durumdayız. Toplumlar değişen şartlar altında değişir. Önemli olan akılcı politikalr gütmek ve yerel kültürel değerlerimize sahip çıkarak bir kimlikle yaşamaktır. Kapitalist kültürün bir şubesi olmaya doğru yönelen değişimimiz kaygılandırıyor beni. Sürekli bir şehirleşme ve taklit halimiz var.

0|0
    0|0
  • yav benm anlamadm bişi var ? o adamların gözleri çekik gibi biraz tenleride esmer ama günümüz türkleri daha farklı niye böyle olmuşki. ? soyumuz göktürkten gelmiyormu ?

0|0
    0|0
    • kan olarak arap emirliklikleri ve Avrupa ülkeleriyle ayni kandaniz.

Adımız niye Türk anlamadım. Anadolu insanı ırk olarak hiçbir benzerlik göstermez onlarla

• lan nerden geldim ben yavırmıyım lan ben link

• orta asya ne ya :/

0|0
    0|0
  • neden bu kadar çok seviyosun onları? biz sürekli göçebe yaşadığımız için onlara benzemiyoruz sanırım

0|0
    0|0
  • Biz Türk'lerde bir gavurluk yok ama sende var gibi.

0|2
    1|0
    • kaniniz bile aynı değil lan. neyin kafası bu ?:(

• Duyduğu sözlerle kanından şüphe edecek kadar düşmüş, cahil bir ergensin.Babam Tarih profesörü ve Osman Bey'in kanlarında Türk kanının gezdiğini kendisi söyledi.Hadi şimdi git cahillerden duyduklarını kendin gibi cahillere sat ;)

• % 13 o kan;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...