Neden kadınlar uzun saç erkekler kısa saç?

İlk okulda hocam saçımın uzun olduğunu ve kestirmemi söylediğin de ona sormuştum... Ve tabi ki oda azarlamıştı haha. Neden küçüklükten itibaren bu sistem böyle gelmiş?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Çünkü ilkokul çağındaki çocukların cinsel kimlikleri anca oluşuyor ve tam oturmuyor iki cinsi de ayırt edebilsin diye bazı şeylere izin verilmiyor kızlar uzun erkekler kısa saçlı olacak kızlar pembe giyer erkekler mavi kızlar etek elbise giyer erkekler pantolon şort kapri bu yüzden işte 😊

0|1
    0|0
  • Evet ben de hep merak etmişimdir

0|1
    0|0
  • erkeğimi uzun saçlı severim :D malcolm lindberg yazın bakın pişman olmazsınıız

0|0
    0|0
    • 3ay

Haha benim sorum ne olacak? :-D

• 3ay

@dolaptakihavabukucu O yüzden mi Kızılderililer saçlarını kestirdiklerinde daha kötü savaşıyorlar, saçları uzunken daha iyi savaşıyorlarmış? Bu ülkedeki insanların büyük kısmının tarih bilgisi zayıf :) Abd - Vietnam Savaşı'nda Amerika Ordusunda herkesin kısa saçlı olma zorunluluğu vardı; bir tek Kızılderililer hariç. ÇÜNKÜ KIZILDERİLER SAÇLARI KISAYKEN DEĞİL, SAÇLARI OLABİLDİĞİNCE UZUNKEN DAHA İYİ SAVAŞIRLAR. Tarihle ilgili başka sorusu olan sorabilir :)

• 3ay

evet zayıf :)

Erkekler Ne Diyor 2

• küt saç kesimli kızlarda çok çekici yahu

0|0
    0|1
  • Fotoğramı niye kullanıyosun nikonun adamımısın?🙄

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben daha önce geldim sen neden benim nicki mi kullanıyorsun :-D

• 3ay