Oyuncu olmama yardım edebilecek birisi varmı?

Oyuncu olmama yardım edebilecek birisi  var mı ?

Arkadaşlar almanyada büyüdüm , orada tiyatrolarda ve kurslarda yer aldım yetenekli olduğum hep söylenmiştir , cast ajanslarına başvurmak istemiyorum çünki ben daha büyük roller düşünüyorum bunun için bir tanıdığı veya önerisi olan varmı?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Senden oyuncu olmaz kardesim bu is sabir ister. Bizim atolyede aldigimiz egitim oyunculuk psikolojisi, magazin tavrı dir. Sen ele bak diyor ne var elimde diyorsun. Korise benziyorsun diyor ne alaka diyorsun. Yarin obur gun sen oyincu olsan binlerce kufur gelicek fotograflarinin altina ne yapacaksin? Ha zaten sen oyuncu olsan anca korku filmleri. ordan da unlu olani gormedim.

0|0
    0|0
    • 3ay

Hahahahaha guldurdun la😂

• 3ay

Sonra senin gibiler gelir karsima engel olmaya calisir sirf hasetliginden. Sahip olamadiklarin onda var diye sirf

• 3ay

Kardesim ben burda herkesi yonlendiren insanim kime engel oliyim banane tanimam etmem soru sormussun benim gorusum bu. Evet bizim atolye yani oyunculuk atolyesi tumay ozokur, sadri alisik. Oyunculuk yetenek kadar sabirda ister. Ilk sette yan rolde yeter 12 saat oldu dayanamam baslarim isine deyip gidende gordum. Hakkinda hayirlisi olsun ama sabir olmadan olmaz. Ben de sinirli bir insanim dusunuyorum sosyal medyadan gelen hakaretleri kaldiramam aldigim egitime ragmen. O yuzden biraktim sayilir.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• korişe benziyosun büyük rolleri seni alırlar mı bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Koriş ne alaka. ? Neden almasınlar

• 3ay

yolun açık olsun o zaman ☺

• 3ay

Teşekkür ederim

• Neden boyle bir fotoğraf 😊