Arapları sever misiniz?

Arapları severmisiniz arkadaslar?Nasıl bir kavimdir,Millettir.Hainler mi sadıklar mı?

Güncellemeler:
Irkçılık yapmayın diyenlerin cogu iş ermenilere gelince ırkçı kesiliyorlar bu arada

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• Orta Doğu halklarını pek haz etmiyorum. Genel olarak Araplarda tipik örneğidirler. Öncelikle çok kadercidirler, kendi kültürlerini bile bilinçsizce yaşarlar, evrensel kültürel değer yargılarına ters reaksiyon gösterirler.

Batıya yerleşmiş Arap asıllılar bir iki kuşaktan sonra bize benzemişlerdir. Bunu yakın Avrupa tarihinden gözlemliyoruz.

Özellikle Vahabi Araplarını hiç sevmiyorum. Ortadoğunun dışına çıktığımızda, Fas ve Tunus'ta daha farklı bir tarzla karşılaşıyoruz ki Ben Kuzey Afrika Araplarına karşı beğeni taşıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• araplar beni severse bende onları severim

0|2
    1|0
  • Irkçılık gibi olmasın ama arap ve orta asyalılardan pek haz etmem.

0|2
    0|1
  • Biz bu zihniyet yüzünden hep kaybediyoruz onların içindede çeşit çeşit insan var iyiside kötüsüde

0|2
    0|1
  • merhabalar.

insandırlar insan.

insan olan insan sevilmezmi?

bende arabistan araplarından olmasam bile,

siirt araplarındanım.

0|1
    0|1
  • bn arap asıllıyım, açıkçası pek haz etmiyorum kendi ırkımı.

0|1
    0|1
  • Hayır, Şarapları severim..

0|1
    2|2
  • insan değilmi araplarda severim tabi ayrım yapılması çok yanlış kişisel fikrim;)

2|2
    1|0
  • Onlarinda anasi babasi vardir, gözleri kulaklari vardir. Insanlardir. :)

Insanlar degisiktir, araplar söyle somaliler böyle denilmez. Araplarinda türklerinde sadiklari var, hainleri vardir. :)

0|2
    0|0
  • Sırtımızdan vuran milletten mi bahsediyoruz.. Çıkarcı ve hain. Çalışmayı sevmezler tembel bir millet.

0|1
    1|3
    • eksiledim. insan olarak bakmalısın. ülkeler arasındaki politik sorunlar insan ilişkilerini etkilemez. çıkarcı ve hain diyede asla hakaret etmemelisin. dogru degil.

• saygı duymak lazım.artıladım

• Düşüncemi sordular ben de söyledim. Çıkarcı ve hain olmasalardı öyle demezdik heralde. Bunun başka bir adı var da biz mi söylemiyoruz.

Yükleniyor...