Sizin Bu Yazı Hakkında Yorumunuz Ne :)?

Sizin Bu Yazı Hakkında Yorumunuz Ne :)?
Saygı çerçevesinde tartışalım :) İslam dinindeki bu olaylar gerçekten yaşandı mı yoksa efsane, Arap-ibrani mitolojisi mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bunu cahiller hayatlarinda oturup bir tane evrimle alakali kitap okumamis olanlar anlayamaz. Adaptasyon desen trene bakar gibi bakarlar yuzune. Ben he deyip geciyorum artik. He maymun adaptasyonla evrimlesmedi ama ay ikiye yarildi.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyada 1 çift insan var doğan çocuklar büyüyünce neyle üreyecek canım yapraklamı
    2. Olarak ta enerjisel olaylara inanıyosun da mistik şeylere inaniyosun da onlara mı inanmıyosun
    Cevapı sonucu mu merak ediyosun ahirette ogreniceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu mantık beni de zorluyor açıkçası 😕

0|0
    0|0
    • 3ay

İnansak o değil, inanmasak o değil, benim de kafam karışık

• Bilemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İstediğin cevaplar kuran da mevcut, aç oku, eğer inanıyorsan tabi, he inanmıyorsan islamdan sanane dostum (:

0|0
    0|1
    • 3ay

Inanıyorum ama aradığım sorulara cevap bulamıyorum. Mesela Hz. Nuh nasıl Avustralya'da olan hayvanları gemisine aldı, hadi bir şekilde o hayvanları bulup gemisine aldı diyelim, tufan bitttikten sonra bu hayvanlar te Avustralya'ya nasıl geri döndüler, uçarak mı? :)

• 3ay

Şimdi ben sana bir ayet söylersem sen yine yorumlamaya kalkarsın şöyle demek en güzelidir, her din de bahsedilen mucizeler vardır, her peygamberin birer mucizeleri vardır, hz isa nın ölüleri diriltmesin den tut hz musanın denizi ikiye ayırması ya da hz yunusu balığın yutmasına kadar. yüce yaratıcının bize kuran da ibret alın diye bahsettigi olaylar mevcut dur. 2. Olarak kuran da tüm hayvan türlerinin gemiye alınması hakkın da hiç bir yorum bulunmamakdadır , senin söyledigin tüm hayvanların alınması sadece tevrat da vardır, o yüzden bu sorunu yahudi birine sormalısın, bir de tufan sadece nuh kavimi çevresin de oldugunu idda eden alimler mevcut dur.

• 3ay

Böyle kesin cevaplar verin bana :) Yorumun için teşekkür ederim, biraz aydınlatıcı oldu

Yükleniyor...