Sizce Avrupalı olmak mı Türk olmak mı

Sizce Avrupalı olmak mı Türk olmak mı

Tercihiniz ne olur du

0|0
1111

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupalı tanımını anlayamadım. İngiliz de Avrupalı, İspanyol da, Sırp da, Bulgar da. Hatta bazı sınıflandırmalar Kafkasya'yı da Avrupa'ya dahil ediyor. Türk olmaktan gayet memnunum ancak insanları hiç bir şekilde insanları milliyetine göre yargılamam.

Aşağıdaki yorumları okudum, neden Avrupa'ya dahil olmak istediğimizi anlamak için sormuşsun.

Sebebi ise daha iyi bir hedefimiz yok. Bana kalırsa Türkiye Avrupa'ya dahil olmaktan çok Orta Doğu'ya dahil olmamaya açılışıyor. Geçmişte ise buna ek olarak Rusya'ya yaklaşmamaya çalışıyordu ( gerçi bu birazcık daha var ). Açıkçası aşırı gelişmiş değiliz (sanayi & ekonomi olarak) ve hedefleyecek daha iyi bir örnek henüz yok.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Türk'üm.ama Trakyalıyım. Avrupa kıtasında yaşadığım için Avrupalı Türküm.mutluyum ve gururluyum:))

0|1
    0|0
  • Şimdi biz Türk olmak diyoruz, ama bu soru avrupada sorulsa avrupalılar tabikide avrupalı olmak diyecek. Avrupalı olsak kesinlikle avrupalı olmak derdik. Bu tarz sorular bana saçma geliyor.

0|1
    0|0
  • tabikıde Türk olmak . kavramları olan bı milletiz , Türk olmak ayrıcalıktır ;)

0|1
    0|0
  • kesinlikle TÜRK olmak

0|1
    0|0
  • Türkiye de yaşayan bir Kürt olmak güzel :p

0|1
    0|0
    • balım senin gönül diye akraban var mı ya çok benzetiyorum seni ona :)

• Yook bebeğimm :) Bu arada geçen gün verdiğin limonlu karışımı yaptımm yüzüm ilk gerildi sonra yumuşacık olduu seviyorum senii :)

• Ne mutlu Türküm diyene : )

0|1
    0|0
  • ne mutlu türküm diyenee diyormm :))

0|1
    0|0
  • Kesinlikle '' Türk Olmak ''

0|1
    0|0
  • Turk olmak bir ayricaliktir.

0|0
    0|0
  • burdaki insanların ne diyeceğini biliyosun. böyle bir fırsat verilse ne yapacaklarını da.

0|0
    0|0
  • Ne mutlu türküm diyene demek istiyorum :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Zaten avrupalıyız hacı ?

0|1
    0|0
  • ben yunanım ama türk çatısı altında olmaktan ve bir türk bayrağının altında yaşamaktan şeref ve onur duyuyorum

0|0
    0|0
  • Irk olarak fark etmez. Hepsi bir biri ile aynı, birinin diğerine üstünlüğü yok.. Ama Müslüman olmak ve Amerika'da doğmak benim için çok iyi, çok şanslıyım bu konuda ve böyle olmasından memnunum. Doğmadan önce sorsalar ben de bu ikisini seçerdim zaten..

0|0
    0|0
  • Aslen Azerbaycan Türkü olup, Türkiye Türkü olup, diğer tüm Türk halklarının tümü ile kardeş olmak...

0|0
    0|0
  • Avrupa'nın özenilecek ve yerlerinde olunacak bir yeri yok benim için.

0|0
    0|0
  • Avrupada doğup büyüyüp türk olmak isterdim

0|0
    0|0
  • ırk olarak bakmam ama avrupada doğmak daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • Avrupaya ne ozenicem onlar bize ozensin

Turklerin bayrağı herşeye bedel

0|0
    0|0