Hobi olarak fikir verir misiniz?

kendimi çok kötü hissediyorum. ailem okul iş, doğru düzgün arkadaşım olmaması çok yıprattı beni. her gün ağlıyorum. yeni bir hobiye başlarsam belki kafam dağılır. öneriler?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• kitap oku en büyük hobi kitap okumaktır hem bilgili bir insan olursun hem ufkun açılır ayrıca hayata bakış açın degişir onun dışında dramatik filmleri izlemeni öneririm ibretlik filmler yani, masa 21,7 numaralı hücre, pk. vsss gibi filmler

0|0
    0|0
    • 3ay

kitap omayı severim :) hatta kitap konusunda oburumdur :)

• 3ay

ben çok mutlu olayım bulutların tepesinde gezeyim istemiyorum ki. berbat bir haldeyim. berbatlığım gitse yeter bana

• 3ay

bilmiyorum nelerden hoşlanıyosun seni tanımadıgım için öneride bulunmak istemem herkesin hobileri fobileri farklıdır bende berbat bir haldeyim açlıktan ölen çocukları düşün benim gibi savaşta bombalanan ölen çocukları düşün kendini iyi hissedersin

En İyi Kız Görüşü

• Şu küçük küçük desenli çiçekli boyama kitaplarından boya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu biraz daha zor 😊

0|0
    0|0
  • öneriden çok seni heyecanlandıran bir şey olmalı bizim söylediklerimiz seni sıkar bir süre sonra.

0|0
    0|0
    • 3ay

hiçbir şey heyecanlandırmıyor ki artık beni. neye heyecanlanıp tutunmaya çalıştıysam tuzla buz oldu

• 3ay

ne kadar yapabilirsem artık. deneyeceğim. teşekkürler bana zamanını ayırdığın için

• 3ay

Rica ederim. Yarına umutla bakmayı unutma

• Kitap oku

0|0
    0|0
  • el işleri yap

0|0
    0|0
  • boyama kitapları çok eğlenceli ve dinlendirici

0|0
    0|0
  • Resim çiz

0|0
    0|0
  • satranc oyna

0|0
    0|0
  • yabancı dizi :D

0|0
    0|0
  • Spora başla

0|0
    0|0
  • Ahşap boyama işleri olabilir , hem vakit geçirir Hemde güzel işler çıkabilir 👍🏻

0|0
    0|0
  • Spora yönelmeni öneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kitap okuyabilirsiniz ya da film izleyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • voleybol

0|0
    0|0
Yükleniyor...