Kültürlü biri olduğunuza inanıyor musunuz, bunun için neler yaptınız?

Kültürlü biri olduğunuza inanıyor musunuz, bunun için neler yaptınız?

0|0
19|10

En İyi Kız Görüşü

• Kitap gazete dergi okurum ilk defa duyduğum kelimeleri ya da herhangi bir bilgiyi araştırırım yarışma izlerim ve meraklıyım. Son zamanlarda iyice boşverdim fakat

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• ilerlemenin gelişimin olduğu yerde hiçbir şey yeterl görülmemeli ki bu durum devam etsin..

bana gelince asla kültürlü biriyim diyemem çünkü bunu dediğim an iş bitmiştir. ama etrafıma göre kültürlüyümdür. edebiyat coğrafya siyasi tarih müzik sinema ilgi alanlarım. her zaman da geliştirmek için uğraşırım. nerdeyse her an..

ne yaparım peki? gündemi takip ederim haberleri makaleleri, gazeteleri, yeni çıkan kitapları ama daha çok eskileri. çünkü bence klasikler yazılmş en güzel kitaplardır.. adı üstünde klasik. sürekli kitap okurum ama kaaliteli olması şarttır. popüler kültür kitaplarına çok prim vermem. onun dışında dünya yemekleri ve dünya müzikleri hakkında araştırma yaparım, sürekli belgesel izlerim hayvan evren gezi mimari inşaat ne olursa :)

0|2
    0|0
  • Evet. Çok iyi eğitim aldım çok kitap okudum.

0|3
    0|0
  • Gerçekten bir şeyler bilen insanlarla karşılaştığım zaman dehşete kapılıyorum kendi bilgisizligim karşısında.

0|1
    0|0
  • İdare ederim de bunu kültür için yapmadım. Merakım ilgim kendi isteklerim :)

0|1
    0|0
  • İnanıyorum evde oturup pembe diziler izledim 😂😂😂😂😂

1|2
    0|0
  • inaniyorum, hem okul egitimi hem de hayatimdan yasamimdan ögrendiklerim kendimi gelistirmem vesaire...

0|1
    0|1
  • Kültürlü biri olduğumu düşünüyor ve buna gayret ediyorum.

bir laf vardır "Ne kadar okusam da, ne biliyorsun diye sorsalar haddimi bilirim derim" diye. Her zaman haddimi bilirim.

0|2
    0|0
  • Evet belli bir kültürel bilgiye sahibim ama tabiki öğreneceğim çok şey var, bu yüzden kesin bir şey söyleyemem. Ama bunun için sık sık okurum, öğrenme halindeyimdir. Hızlı öğrenirim.

0|1
    0|0
  • Evet herkes evet der şimdi 😂😂

0|2
    0|0
  • Evet, kültürlüyüm. Çünkü ailem kültürlü, ayrıca çok okurum çok araştırırım. Bilmediğim bir şey olursa anında öğrenmeye çalışırım falan filan.

0|1
    0|0
  • İnanmıyorum

0|1
    0|0
  • Bu kültürlü olduğumu gösterir mi bilmiyorum fakat yaklaşık 8 yaşımdan beri evimizin karşısında kütüphane bulunduğu için oradan çıkmıyorum. Belli aralıklarda mutlaka zamanımı orada geçirmeyi seviyorum. Kitapları sevin

0|1
    0|0
  • İnanıyorum Travia Crack daki performansım iyiydi :D

0|1
    0|0
  • ilgilendiğim konularla ilgili çok okurum kültürlü olduğumu düşünmüyorum yinede hala

0|1
    0|0
  • Kısmen.

0|1
    0|0
  • oyleyim kendimi geliştirmeyi seviyorum

0|1
    0|0
  • Çok da kültürlü degilim

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabi ki her şeyi bilemezsin ama günlük olarak takip ettiğim gazeteler, aylık olarak takip ettiğim dergiler ve mesleki yönden araştırmalarım oluyor bunları yaparken en azından kültür seviyemi yüksek hissediyorum ve dünyadan haberdar hissediyorum. Tavsiye ederim kardeşim

0|1
    0|0
  • Kültürlü olmak çok ayağa düşürülmüş, içi boşaltılmış bir kavram. Halihazırdaki durumu bu olan bir kavramı ölçü alarak kendimi değerlendiremeyeceğim.

0|1
    0|0
  • Kültür paçalarımdan akar ne demek

1|1
    0|0
  • hayir cahilim... dunya o kadar cok derinki hergun bilgimedigim birsey cikiyor...

0|2
    0|0
  • Kendime göre bir seviyem var evet ama gene kültüre seviyesinde miyim değil miyim hiç bir fikrim yok :)

0|1
    0|0
  • Kültürden ziyade bilginin peşindeyim.

0|2
    0|0
  • biraz

0|1
    0|0
  • Çok okuyorum, elimden geldiğince geziyorum, iletişim kuruyorum.

0|1
    0|0
  • ben kültürlüyüm ama serseri gibi yaşadım

0|1
    0|0
Yükleniyor...