Kişiliğini beğenmediğiniz sanatçılarımız varmı?

Ben mesela demet akalını hiç sevmiorm şarkıları güzel olabilir ama insanları aşağılama huyu çok yanlış.Bir zamnlar mehmet ali erbilde böyle şımarıklıklar yapıyordu ama günümüzde yok olmaya yüz tuttu.Sizinde böyle hareketlerini beğenmediğiniz kim var?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Sanatçı deyip Demet Akalın'ı örnek vermeyeydin iyiydi :)

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğuş, Attila Taş vb.. arada absürt şeyler yaparak gündeme gelmeye çalışan tvlerin köşesinde gözükmeyi bile haketmeyen insanlar.

2|0
    0|0
    • haklısın doğuşun kendini bilmezliğini bende sevmiorm bir keresinde birine ağzını vermeyim eline demişti.Gerçi sonra dediği adam reklam arasında ona saldırmaya kalkmış :D:D eline sağlık

• aynen bir arada orasına burasına kaktüs tutarak fotoğraf çekip sosyal medyaya koydu. Bunların değil tv Türkiyeden törenle yollanmaları lazım. :)

• Sanatçı değilde ekranlardan acun hıyarı başı çekiyor

2|0
    0|0
  • Tarkan kenan dogulu hilal cebeci ibrahim tatlises ferdi tayfur bulent ersoy dogus

0|0
    0|0
  • demet akalından bende nefret ediyorum birde çirkin, bülent ersoy, fatih ürek,ajdar, sörvayvırdaki bu karı link hiç sevmiyorum çokta çirkin

0|0
    0|0
  • kızım derdin mi yok :)

0|0
    0|0
  • Sen ve senin gibiler. Ünlülerin hayatını didiklemekten kendi hayatınızı yaşayamıyorsunuz amk. Sanatını icra edenlere sanatıyla değer ver. Sen meleksin ya artık.

0|0
    0|0
    • Kedinin kıçını görünce asılan adamsın gelmiş burda edebiyat yapıyorsun.

Profile bak amk ya ashdjfkfklsaf

• Kendi hayatımın derdindeyim sen o'nu bile yapamıyorsun. Yok demet, yok mehmet ali sıra sana ne zaman gelecek? Allah bilir sevgilin de yoktur senin.

• Nihat doğan

1|0
    0|0
  • Yunus Özyavuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• nihat doğan hülya avşar

0|0
    0|0
  • Seda sayan,atilla taş,bülent ersoy,hande yener,fatih ürek :p sanatçı denirse bunlara birde ajda pekkan var

0|0
    0|0
  • sinan akçıl, nihat doğan,doğuş,hilal cebeci,atilla taş,bayhan

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy,Hayko Çepkin,

0|0
    0|1
  • Hülya avsar odea mıdır nedir hani diyo ya ben ne hizmet alırsam digerleri de mi alacak diye. O reklamdan sonra daha bir gıcık oldum zaten tam olarak ne meslek yapıyo anlamıs değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...