Sorduğunuzda doğru cevap alacağınızı ve cevaptan emin olacağınızı bilseniz ne sorardınız?

Ben hayatın cevaplarla dolu olduğuna inanıyorum her yer cevaplarla dolu tek yapmamız gereken doğru soruyu soramamız belkide her şey o kadar basittir zorlaştıran bizleriz.

Güncellemeler:
3ay SORUYU BANA DEĞİL BAŞKALARINA SORACAKSINIZ ABAZALAR

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak ne güzel söylemişsin hayat basittir zorlaştıran bizleriz doğru soruları sormayı bilmediğimiz için doğru cevaplar vermeyide bilmiyoruz

1|0
    0|0
    • 3ay

BEN SORUMU OKUMADAN PAYLAŞTIM İNSANLARIN BU KADAR ABAZA OLACAĞINI DÜŞÜNEMEDİM GERİ DÖNÜŞ ŞANSIM OLMADI

• 3ay

önemli değil sadece beklemediğim bir tepkiydi iyi geceler

• 3ay

iyi geceler tekrar teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah ı düşündüğümde hiç bir kurgu kuramıyor canlandıramıyorum o kadar yüce bir varlıkki ama o yücalik nasıl oldu ne olduda oldu tamam o doğrulmamış ve doğmamıştır o sameddir diyoda doğrulmadı doğmadı nasıl oldu birdenmi oldu neyden geldi bu kadar yüce bie varlık dünyaya neden oldu niye bu evrende meydana geldi onu biri göndermediyse rastgele olmadıya bu kadar güçlğ bişey dünyayı yaratmaya gücü olan birşeyin bu sozsuz kudretin sahibinin ben rastgele ve ansızın var olacağına inanmıyorum ah şu sorumun cavabınu bulsam. NOT:ATEİST değilim

0|0
    0|0
    • 3ay

ATEİST OLSAN aLLAHIN SIFATLARINDAN BU KADAR SAYGIYLA BAHSETMEZDİN ÖNCELİKLE SENİ TEBRİK EDERİM BEKLEDİĞİM SORU BUYDU BEN İSLAM TEOLOJİSİ MASTERI YAPTIM KARDEŞİM ELİMDEN GELDİĞİNCE KENDİ GÖRÜŞLERİMİ PAYLAŞABİLİRİM SENİNLE İSTERSEN

• 3ay

Demekki bizim ruhlarımız veya bir parçamız bir sınavdan bir yerden geçiyor sonra biz dünyaya geliyoruz çünkü bu insanlara bu özellik veriliyor be özel kılıyor onları yaratan kitabi ona veriosa ya doğmadan önce bir türlü yaşam var o y0zden layık gördü eğer yoksa onu seçti sadece yoksa bizde laik olurduk :)

• 3ay

ağzına sağlık :))) herkesin sınavı farklı mühim olan bitiş noktası

• Cevabını bildiğim sorular sorarım zaten genelde. Cevabını bilmiyorsamda bunu soru yoluyla değilde anlattırma yoluyla yaparım

0|0
    0|0
    • 3ay

BİR TEK SEN DOĞRU ANLAMIŞSIN SORUYU İÇİM RAHATLADI AMA BU SORU HER ŞEYE SORULABİLİR BENCE İYİ DÜŞÜN

• 3ay

Hak olandan bahsediyorsun sanırsam. O cevapsız soru, açık kapısız oda bırakmaz kuluna. Yani ne sorarsam ne düşünürsem düşüneyim veren o, anlamamı sağlayacak olan o bize eyvallah düşer

• 3ay

NE GÜZEL DÜŞÜNMÜŞSÜN KARDEŞİM :)))

• Beni seviyor musun

0|0
    0|0
  • bakire misin

0|0
    1|0
    • 3ay

SİZ SORUYU YANLIŞ ANLADINIZ BANA SORMAYIN ÇEVRENİZDE MERAK ETTİĞİNİZ YA DA SİZİNLE BİRŞEYLER PAYLAŞMIŞ İNSANLARA MESELA SEN ANNENE SOR BAKALIM BABANDAN ÖNCE KAÇ KİŞİYE VURDURMUŞ OLABİLİR

• 3ay

bacım yerine o... pu olacaktı Alllah söylettiyse demek

• 3ay

senin gibi namus fukarası insan müsvetteleriyle muhatap oldukça bazı konularda şükrediyorum ben gidiyorum sen arkamdan havlamaya devam et nede olsa tabiatın bu havlar havlar susarsın 😉

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim bir arkadaşımın (1 haftadır ARKADAŞIZ) doğum gunu bu gun ve bende gidicem cocuklarla takilicaz ama yani parti ve kutlama olmayacaq paten grubuyuzda biz zaten grup olarak toplanicaz onun icin ve pasta olucak ben hediye almak istiyorum ama annemler para vermiyor paramiz yok daha dun tanidigina ne hediyye bende gidicem dogum gununde ayip olurmu hediyesiz napayim sadece 10 liram var hediye almadan gitsem ayip olurmu?

0|0
    0|0
    • 3ay

bence elinde olan bir şey yeniyse onu hediye edebilirsin sende olan daha kullanmadığın bir şey ya da elinde flash bellek varsa ona güzel arkadaşlık şarkıları ve filmleri yükleyip ya da kısa filmler yükleyip hediye edebilirsin ama hiç bir şey olmasada ayıp olmaz kimse sorun etmez bunu orda olman yeter sorun ediyorsada arkadaş olmaya değmez

• 3ay

hım erkekse sıkıntı hiç yapmaz bence erkek olması daha iyi daha sonra alırsın hem daha anlamlı olur

• 3ay

tm o zaman

• Bilemedim

0|0
    0|0
  • ölümsüzlük iksirini sorarım...
    dünyada insanların eşit bir şekilde refah içinde nasıl yaşayabileceğini
    işte bu gibi sorular var kafamda

0|0
    0|0
Yükleniyor...