Edm konserleri?

İstanbuldaki edm konserleri hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu konuda saatlerce konuşabilirim dostum, senelerdir hiçbir partiyi kaçırmam, dj mag top 100 de ki dj lerin en az 50 sini canlı dinlemişimdir bazısına 2 bazısına 3 defa gitmişimdir, Türkiyede edm adına bişeyler yapılmaya çalışıyolar olmuyor, tam yükselişe geçiyoruz diyoruz bir bomba patlıyor, bir saldırı oluyor djlerde Türkiye ye gelmek istemiyorlar, event a 1 gün kala line up dan isimler çıkartıyolar, bu isimlerin gelmeyeceği zaten belli ama organizatörler yapıcakları karın peşinde katılımda azalma olmaması için açıklamıyorlar ve 2-3 dj için çok yüksek miktarlar veriyoruz biletlere ve yine kar için yaş konusu içersi çoluk çocuk kaynıyor edm ruhundan kültüründen 1 gram anlamayan 15-16 yaşındaki çocuklar partilerde çocuk parkına dönüyor eventlar, küçükçiftlik park ve life parkta düzenlenen partiler 12de bittiği için daha çok çoluk çocuk populasyonu oluyor ben Maslak Arena yı çok daha fazla seviyorum çok büyük organizasyonlar yapılamamasada event lar sabah 4 e kadar sürüyor ve içerde tam bir rave ruhu oluyor, 6 ağustosda yapılan life in color da 2 kişi haptan öldü bu da işleri Türkiye için daha kötü hale getirecek, alkol fiyatlar içerde çok yüksek bir hap ı 15 liraya alabilirsin bunun için insanlar ex e yöneliyorlar tek neden bu olmasada, bende partilerde patlamayı seviyorum edm in ruhunda vardır bu isteyen kullanır istemeyen kullanmaz, ama bilinçli kullanılması gerekli, Life park mükemmel bir event alanı olmuştu ilk defa 2014 Dj mag top 100 world tur da Armin van Buuren konserinde gitmiştim eksikleri vardı ama çok beğenmiştim, tam hazır hale geldi ölüm olayı yaşandı artık orda parti olmayacak, zaten event alanımız yok büyük alan olarak elde bitek küçükçiftlik park kaldı, 30 Eylül de Armin var en sevdiğim taptığım dj dir ama daha parti alanı bile belli değil beklemedeyiz, şimdilik söyleyeceklerim böyle kardeşim :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Dostum ellerine saglık electropolde olan rezilligide biliyosundur 2 de biticek dediler 12 de köpek kovar gibi hepimizi kovdular çıkısta maslagin apaçileri herkeze saldirdi tam bir rezaletti

• 3ay

Ciddi misin dostum hiç haberim yok uzun zaman sonra ilk defa bir event a gitmedim ki electropol çok sevdiğim bir organizasyondur, hele geçen sene gittiysen 2 sahne vardı birinde blasterjaxx beni benden aldı diğer sahne desen deep-future house, bizim salak millet anlamıyo müzikten edm alanında 5000 kişi varken alternatif sahnede gece boyu en fazla 100 kişi olmuştur resmen biz bize çaldık eğlendik mükemmeldi, electropol ün bile organizatörleri böyle işlere girdiyse ülke için çok kötü günler geliyor demektir ki gidesim vardı bana dvbbs in gelmeyeceği haberi 2 gün önceden geldi ve vazgeçtim ki bunlar konsere 7-8 saat kala açıkladılar, maslağın apaçileri meşhurdur bizde takılıyoruz ama ağzımızla kafamızla dışarı bir çıkıyosun biri bonz u yakmış tüttürüyor millete salça oluyolar kötü olmuş dostum üzüldüm geçmiş olsun çok

• neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...