Hayatında eline kitap dahi almamış ama sırf xper için en sevdiğiniz kitap hangisi diye soru soranlara gıcık olanlar?

Parnak kaldırın

1|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten ya sorsan konusu ne internetten bakıp söylerler 😂 (genelleme yapmıyorum)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef, öyleleri pek çok bu sitede. Hatta toplum genelinde.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk kez böyle düşündüm safım ben arkler

0|1
    0|0
  • Been

0|1
    0|0
  • Ben ben ben!

0|1
    0|0
  • Okumaya başlayacak olabilir. Ekran başından kimin ne kadar okuduğunu ne kadar bilebiliriz ki? Buradaki insanlar hakkında düşündüklerimiz 'zan'dan başka bir şey değil.

0|1
    0|0
    • 3ay

Düşünmek ayrı zan altında bırakmak ayrı kimseyi hedef göstermedim sohbet ettiğim çocuğu da dahil

• 3ay

Ahh ahh kız düşürmek için bile bilge adam gibi gezinen insanlar topluluğuyuz bunları da düşünüp yazmak lazım

• penn ✋

0|1
    0|0
  • ahh önyargılar

0|1
    0|0
    • 3ay

ahhh siz herşeyi bilenler :D

• 3ay

her neyse sana iyi geceler

• 3ay

İyi geceler dilerim :)

• Hayatında eline kitap almadığını nereden biliyorsun diye sorarlar.

0|1
    0|0
    • 3ay

Dur kanka kitapla alakalı soru soriyimde yarın 6 xper olayım diyen adamdan diye cevap verirler :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısın, yalnız senin paylaşımın da soru değil. Bak şu an bir çelişki oldu bende, en son hangi kitabı okudun?

0|1
    0|0
  • 👋👍

0|1
    0|0
  • Benim verdiğim cevap hep aynı
    Cezmi isimli kitap

0|1
    0|0
  • Ben:)

0|1
    0|0
  • 👍👍👍👍

0|1
    0|0
  • Bu kişileri toplayarak xper kastigin icin sana gicigim

0|1
    0|0
  • _☝🏻_

0|1
    0|0
  • Öyle birşey yapacak olsa film önerisi ister ya da sacma sapan bir nasılım sorusu sorar daha cok xper alır

0|1
    0|0
    • 3ay

Yok kanka öyle deme müzisyenin müzisyeni kollaması gibi kitap okuyan da kitap okuyan kesimin saygısını alır bu böyledir. Animecinin anime severi sevmesi gibi düşün

• 3ay

Farketmiyor, adam gaziantebe gidecem nasıl bir yer diye soru soruyor cevaplayan adam bilmiyorum hiç gitmedim yazıyor

• 3ay

:D:D aklıma halkalı yolunda ki tırcının burdan Almanya ya nasıl giderim demesi geldi. Ben amca bu yolu dümdüz devam et avusturyayı geçince ilk sapaktan sola döneceksin deme geldi :D

Yükleniyor...