Dünyanın en zeki insanları ünü, şöhreti ve parayı bulduktan sonra intihar edenler değil midir?

Mesela Kurt Cobain Nirvana gibi bir grubun solistisin, para pul ün şöhret karı kız mal mülk hepsi var peki onu hayatını sonlandırmaya iten şey neydi? Neden intihar etti? Herşeyin yapmacık ve sahte olduğunu anlayan ve yaşamın bir role play oyunu gibi olduğunu anlaması ve maneviyat eksikliğimi? Bu gün dinine bağlı insanlarında yaşama 4 elle sarıldığını görünce kimlere özenmem gerektiğini bile bilemiyecek durumdayım.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• çok düşündürdün çok da düşüncem teşekkürler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Marijuanayı keşfettikten sonra bu sorunlar halloldu😄

0|1
    0|0
    • 3ay

o hepsinden daha önce ünlü oldu kanka bonzai mi göndersek oralara :D

• 3ay

Kristal meth'ten yeni paçayı kurtardı gençlik, bro. Grunge rock çılar bu yolda harcandı resmen.

• 3ay

Aynen ha grunge dinleyenlere bile kimleri dinliyorsun dediğinde rakam 4ü 5 i geçmiyor

Kızlar Ne Diyor 8

• ben intihar ettiğine inanmayanlardanım.

0|1
    0|0
    • 3ay

İnthar etmeden önce polisi araması menejer ve arkadaşlarını evinden uzaklaştırması konuları beni intihar ettiğine inandırıyor kanka. Zaten adamda hep bir bıkkınlık sıkkınlık var gibi duruyor. Konserlerinde bile çok hoplayıp zıplamaz hep ortaya bir tane mal atarlar konser boyunca hoplayıp zıplasın diye

• 3ay

adam cool insan napsın :) bilmiyorum ya nick'imden de gördüğün gibi çok seviyorum kendisini intihar düşüncesi de suikast düşüncesi de kulağa çok kötü geliyor.

• Hayatı paradan ibaret sandılar, fazla paraları olunca her şey çok güzel olacak diye düşündüler.
    Fazla paraları oldu, hayat hala çirkindi.
    Mutluluğu yanlış yerlerde arayıp kayboldular.

0|1
    0|0
  • Birilerine özenmek zorunda olmak zorunda mısın?

0|1
    0|0
  • İnsan oğlu ne doyumsuz...

0|1
    0|0
  • *kurt cobain öldürüldü kardeş*

0|1
    0|0
    • 3ay

Neyle öldürüldü?

• 3ay

Yüksek doz aldıktan sonra o silahı kendı kafasına sıkması mumkun değilmis o kafayla bir de ustune intihar notu da kendıne mı ait belli ddeğil o polis olayını bilmjyodum ama baya okumustum bende bişeyler

• 3ay

Becerememişse eğer yüksek dozu mümkünatı varmış kanka bende hiç kullanmadım bilmiyom ama :D öyle okumuştum. Ne bilim bir rihanna gibi bir william gibi maymun olmak benim de kişiliğime ters yapmacıktan bişey yapıyorsam bu kadar becerikli olamam.

• Nirvana dağıldımı?

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • İnthar değildi. Aşırı dozda kanında alkol bulunmuştu. Onu öldüren şey alkoldü. Bilinçlice yapılan bir intihar değil

0|1
    0|0
    • 3ay

Kayıtlara böyle geçti ama Bruce lee nin ki gibi hikayeden ibaret. O derece alkol alan bir insan sadece tek bir aşk şarkısı dinleyerek aşırı alkolle ölümü tecih etmez.

• 3ay

Teorine inanmışsın. Kararında değişmeyecek. O zaman niye bunu insanlara sordun?

• 3ay

Kanka alkol tüketmem ama alkol tüketenlerin en önemli özelliği nedir biliyormusun ttek içmeyi sevmezler. Dertlenmedikçe tabi. Adam o kadar dertlenmiş ki tek başına alkol tüketmeye karar vermiş. Onun gibi yıldızları rahat bırakmaz tek bırakmazlar. Menageri yapımcısı arkadaşları fanları emin ol bu tip adamlar tek başına kalıp içki içmeyi seçmezler. Sen teori diyorsun da ölüm sebebini herkes biliyor zaten. Asıl kendini inandıran sensin lütfen biraz daha araştır ve söylediklerimin mantıklılığını da düşün

Erkekler Ne Diyor 4

• Burası dünya ve dünyadaki işler hiç güzel değil. İnsan sadece maddi bir varlık değil ruh taşıyor sonuçta.. Maneviyatsız bie hayat meyvesiz ağaca benzer çabuk indirirler.

1|1
    0|0
  • Yok be ne alaka onlara rahat batıyor

0|1
    0|0
  • Hayir deney sirasinda veya suikastle ölenlerdir

0|1
    0|0
  • evet garip

0|1
    0|0
Yükleniyor...