Ulan ses eğitimi veren yer yok iyimi :@ ?

Kaç gündür araştırıyorum yav kardeşim hepsimi İstanbul'da olur. Diğer illerdeki insanlar napıyo. Çıldırdım en sonunda kafayı yedim. bir el atın ya nerden bulucam İstanbul da yaşamıyorum... Edrine ve tekrdağa gidebilirim ders için yalnızca. Gerildim vallahii.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir üniversitenin musiki bölümüne git oradaki hocalardan birinden yardım iste seni kovmazlar tam tersine alakadar olurlar.

0|0
    0|0
    • 3ay

iyi söylüyosunda sesim kötü gelecek vaad etmiyorum uğraşmazlar ki benimle :( bide zaten her gün onlarca kişiyi çalıştırıyolardır ve bıkmışlardır ya beni terslerlerse çok üzülürüm. :(

• 3ay

Tam aksine oradaki ögrencilerin coğu derslere ilgisizdir ve hocalarını kale almazlar. Adam dışarıdan zahmet edip gelmiş kendilerine saygı duymuş birini asla terslemezler tam tersine memnun olur ellerinden geldigince yardımcı olurlar. Zaten kişi kendini az bucuk belli eder. Musiki bolumune gittiginde muşmula suratlı bır hocayı bulup onunla muhattap olma yuzune bakılır bırıne bak. Dedigim gibi terslemek bir yana dursun memnun kalırlar. Ayrıca ses egitimi dedigin şey sesini güzelleştirmez nasıl doğru kullanacağınla alakalıdır. Mesela inanmazsın bizim köyün irenç sesli bir imamı var ne zaman ezan okusa bütün köyün beyninin içinde filler zikişiyormuşçasına baş ağrısı çekiyoruz bir de adam nefes nefese kalıyor. Muhtemelen ezanı okurken damarları patlayacak gibi de şişiyordur neden? Çünkü öküz sesini kullanmayı bilmiyor. İşte orada ögretecekleri şey bu. Bülent ersoy nasıl nağmeleri 7-8 dakka uzatıyor sanıyorsun.

• 3ay

Tamam teşekkür ederim bu şekilde ilerlemeyi deniycem 🙂

Kızlar Ne Diyor 1

• Diğer şehirlerde de çok var lakin gerek olduğunu da sanmıyorum , kendinizi eğitebilirsiniz.

1|0
    0|0
    • 3ay

Eğitemiyorum ki :'( bir parça iyi çıksın diye gece gündüz yırtınıyom ama yok. belkide yanlış bir teknik kullanıyorum ve sesim düz konuşur ya da bağırır gibi çıkıyo :( parasında değilim yer bulamadım yer...

• 3ay

Orda üniversite öğrencilerinden alabilirsin belki

• 3ay

haklısın saol :)

Yükleniyor...