Tiyatro oyuncuyum sahneye çıkarken heycanlanmıyorum neden?

Okulda ki komedi tiyatrosunda yer alıyorum.İlk kez sahneye böyle bir projeyle çıktım.Çok beğenildiği için ikincisini seyircilere sunacağız.Ama bende gram heyecan yok.Oyunculuğunum iyi olduğunu düşünmeye başladım ara alkış aldım.Mesleğime karar vermedim.İyi kitap yazıyorum,iyi bir voleybolcuyum,iyi bir tiyatro oyuncusuyum.Bunların yanında siyasetle de uğraşmak ülkemizi harika bir hale getirmek istiyorum.Sİz ne dersiniz ?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• toplum önünde heycanlanmaman kendine olan güvenini gösterir ne güzel işte .. tiyatroya yönel.. siyaset fikrini aklından çıkartıp sadece bir noktaya yönelirsen daha başarılı olursun.. tiyatroda başarılı olabileceğine inanıyorum ben ;)

1|0
    0|1
  • oyuncu olmadığın için

Tiyatroyu sevmekle tiyatroya gönül vermek farklı şey oyuncu olmak başka şey

heyecanlanman da yeni başlamandan kaynaklanıyor...

bol bol sahneye çık heyecanın azalacak ve kaybolacak buna emin ol

( haaaa :)) ben bir tiyatro aşığıyım bunu da söylemeden geçemem )

0|0
    0|0
  • Bırak siyaset sensiz kalsın :)

0|0
    0|0
  • heyecanlanmıyorsan eminim hayatında zor zamanlar geçirmişsindir

buda seni olgunlaştırıp insanlara bakış açın büyümüş gibi geliyor

mesela bende aşırı bir öz güven var

buda geçmişte yaşadığım zor günlerin

bir armağanı diyebilirim

0|0
    0|0
  • Afferin :)

0|0
    0|2
  • sen nerede yaşıyorsun ya

0|0
    0|0
  • ORTAYA KARIŞIK

0|0
    0|2
  • yani tam olarak soru ne

0|0
    0|1
  • başarılı devam

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• heyecan duymuyorsan sahne sanatlarıyla uğraşmamalısın. sahneye hakim olmak hiç heyecan duymamak demek değildir. duyduğun heyecanı kontrol edebilecek kadar profesyonel olmak demektir. oyunculuğa gelince, ben oyunculuk yaparken hiç heyecan duymuyorum diyebilecek kadar o anki oyunun farkındaysan, bu da yeterince oyunun içine girmediğine delalet eder. sandığın kadar iyi değilsin yani. bence sahne sanatları haricinde bir meslekle ilgilenmelisin.

not: 10 yıldır müzik sektörünün içindeyim, 6 yıldır profesyonel eğitim alıyorum. şarkıcıyım fakat artı olarak ilgim olduğundan ötürü oyunculuk dersleri de aldım. deneyimlerime ve gözlemlerime dayanarak konuşuyorum. sevgiler.

1|0
    0|0
Yükleniyor...