• Sor
  • Bence

Akıcı, sürükleyici kitap tavsiyeleri neler?

önere bileceğiniz kitap var mı akıcı olması lazım ama sürükleyici konusu falan fark etmez bide çok kalın olmassa iyi olur. Fikri olan varsa paylaşabilir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• link küçük mucizeler dükkanı ile okumaya basla. link buda çok kalın bir kitap degil istedigin gibi. link buda onlardan farklı bir tarzda. Polisiye-gerilim link buda polisiye link PolisiyeBukadar yeterli sanırım. link buda onlardan farklı bir tarzda. fantastik (cadılar falan) link vampirleri seversen bunuda okuyabilirsin. Anne Rice kitapları guzeldir.

Erkekler Ne Diyor 12

• nüvit osman atay insan mühendisliği sürükleyici dğildir ama tavsiye

• Yalom aşkın celladı .psikolojik ama

• elif şafak AŞK,murathan mungan YÜKSEK TOPUKLAR

• murathan munganın kitabının konusu ne

• 7 yaşında ki bir komşu kızı ve 32 yaşında ki kadının, annesinin arkadaşına bıraktığı kızla çekişmeleri dişilerde yazılımın doğuştan başladığını anlatır

• ağır roman

• 1- link 2- link 3- link

• Şule Yüksel Şenler' in Huzur Sokağı romanı. Dizisin boşver alakası yok..Tess Gerritsen Polisiye Romanı serisi de çok güzel ve akıcıdır ..

• john steınbeck,ten fareler ve insanlar ya da dostoyevski,den suç ve cezayı oku derim.

• ne tarz bir kitap okumayı düşünüyorsun?

• farketmez ya sürükleyici olsunda

• Rüzgar gibi geçti Margaret Mitchell süper bir roman okuman lazım

• Sana kişisel gelişim - başarı tarzı kitapları öneririm hem fazla kalın olmazlar hemde akıcı oldukları gibi insanı her anlamda daha iyi düşünmesi için motive ederler;1) link 2) link Oku beğenmezsen bir şey bilmiyorum :)

• link anlayan için çok güzel kitap. aksi halde dalga geçiyorum zannedilebilir

Kızlar Ne Diyor 2

• Mehmed uzun'un Sen adlı romanını tavsiye ederim.

• Eskici ve oğulları klasik bi' kitaptır ama çok içten ,sürükleyici öneririm . link

• Kafanın hep çınlamasından ötürü üzüldüm senin adına =/

Yükleniyor...