Metallica mı Megadeth mı?

Benim cevabım :

2|1
9|17

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbiri

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 91 senesine kadar Metallica iyi idi sonrasında ciddi bir üretkenlik kabızlığına girdiler. Òzellikle 2003 sonrası... Megadeth çizgisini hiç bizmadı. Dave hâlâ üretiyor. Hepte üretmeye devam ediyor. O yüzden Megadeth. Malum seneler ilerledikçe tarzlar ve türler çeşitlendi. Metal eski duygulu halinden çok tekniğe önem verir hale geldi. Benimde artık adaptasyon sürecinden midir nedir teknik parçalar dikkatimi çeker oldu.

www.youtube.com/watch?v=ATMNVWq21A4

Gibi..

1|0
    0|0
    • 3ay

Metallica Master Of Puppets'tan sonra yok gibi piyasada. En azından benim için öyle. O albümden sonra beni heyecanlandıracak çok işler çıkarmadılar ( Ronnie Rising Medley'i bunun dışında tutuyorum. )

Bu soru ise yarı geyik. Bana '' Metallica mı Megadeth mi? '' diye sorduklarında gürültülü bir kahkaha atıp aniden ciddileşerek '' Slayer. '' derim hep. Ama illa ki bir seçim olması gerekirse ben de senin gibi Megadeth derim.

• 3ay

Speed metalin devi adamlar. Çok sık dinlemesemde zamanında bloodline da trash ritmde tel koparmışlığım var. :) speed tarzı seviyorsan Evile dinlemeni tavsiye ederim..

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 16

• Açık ara Megadeth...

Dave Mustaine, bu alemin gördüğü en sağlam gitaristlerden ve ötesinde bestecilerdendir... Bir Megadeth parçası, ortalama en az 2 Metallica bestesi kadar malzeme içerir. Çok daha armonik, çok daha tekniktir. Parça yapıları daha zengindir.

Metallicayı da çok severim. Çok güçlü bir akımın öncülerinden. Ama gerçekten Megadeth müzikal anlamda Metallicanın çok önündedir.

0|0
    0|0
  • Yemişim metallica metallicanızı yeter be abi abi. Adamlar sırf popi oldukları için bukadar şişiriyorsunuz Adamların yeni çıkarttığı Hardwiredide beğenmedim. Bassları duyulmıyor bile. Arkadaş kimse Exodus, heathen, Overkillden bahsedin
    Ya Overkill yeni şarkı çıkarsa ki bunlardan 10 kat daha thrash yaparlar günümüzde bile, gelip 2 kişi yazmaz. Bu metalikalar dandik bir şarkı yapar ki 2016-1991 yakşalık 25 senedir bu böyle 50 sayfa yazan olur. Ya arkadaşım bu kadar mı müzikten uzaksınız? Metalika'da metalika. Bu grubu bir roket gibi düşünün 1. asıl fırlatıcı gücü Mustaine'di kalkıışı sağladı ve attılar sonra 2. parça burton'du o da atmosferden çıkarken ayrıldı şimdi geriye o uçtaki mekik kapsül kaldı uzayda şuursuzca sürükleniyor. Öyle işte. Bunu da fanboylar taa Load'dan beri şöyle iyi böyle iyi diye savunuyorlar.

0|0
    0|0
  • Neredeyse çocukluk dönemimden beri heavy metal ve türevlerini dinleyen biriyim. Bu soruyu defalarca tartıştığımız olmuştu : ) fakat şu an anlıyorum ki ikisinin arasında kıyas yapmak çok manasız artık. Şanslıyız ki zamanında ayrılmışlar ve iki grubu da dinleme fırsatı bulmuşuz. 80 ler ve 90 lar başlarında trash metali bizlere doya doya dinlettiler. Tabi senin paylaşımın Slayer' a da respect : ))

0|0
    0|0
  • Testament Onslaught Heathen Destruction Overkill Pssessed Havok Sadus Evile Sacred Reich Exumer Sodom..
    Bunlar benim vazgeçilmezlerim. metallica megadeth slayer pek sevmem. Akım öncüleri olmaları onları en iyi yapmaz.

0|0
    0|0
  • Dave cidden boktan bir adam grubun adam akıllı saran pek şarkısıda yok. Hatta çoğu bu tarz dinleyen adamları içip sapıttıktan sonra konuşturdum hepsi book gibi dediler. metalciler ya ondan book kondurmuyorlarmış yoksa millet ayıplar ya :D. Abi bunca yıldır müzisyenim ve ve bu tarzın müdavimiyim tabii ki metallıca. Milletede metallıca diyince poser sanıyorlar bende bu duruma sinir oluyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

İsim etkisi.

• 3ay

Metallica isim avantajı sayesinde Metal müzikle özdeşleştiği için ( ki hiç onaylamam bunu) '' Bakın ben metal dinliyorum. '' deyip hava atmak isteyen poserları en çok kendine çeken grup.

• 3ay

tabii ki öyle. Yorumlara baktım herkes asıl dinlediği yazmış o zaman benden de Europe, white lion, skid row, aerosmith, guns n roses, stell hearth, tesla... gider bu :D

• Benim cevabım Kasım şeren aşk benimle.

0|1
    0|0
  • Slipknot dinliyorum genelde ya da avenged sevenfold metalin POP'u denebilirler ama hoşlar :)

0|0
    0|0
  • Ikisinin arasında seçim yapmak gerekirse, ben de slayer diyorum hskhsjs

0|0
    0|0
  • Mahmut tuncer

0|0
    0|0
  • İlla seçmem gerekirse megadethi seçerim heralde ama metallica da çok iyi grup. zor soru

0|0
    0|0
  • Slayer

0|0
    0|0
  • Metallica bir yerden sonra sı.. tı bunu herkes biliyor. Ama gonlum metallica diyor 😍

0|0
    0|0
  • metallica metalcisi olmasında ne olursa artık

0|0
    0|0
  • Metallica

0|0
    0|0
  • Murat kekilli

0|0
    0|0
  • Judas Priest daha iyisi yok benim için...

0|0
    0|0
Yükleniyor...