Balayı için Antalya'da otel önerileriniz var mı?

kuzenim evlenecek haziranda. otel işini bana bıraktı. günlük 150 tlyi geçmeyen balayı için harika olan antalyada otel önerileriniz neler? link atarsanız memnun olurum.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bak sana 3 otel söyliycem 3 ğne de gittim 1. Vikingen Infınıty dehşet süper 2. Vikingen Quality 3. Pegasos. Fiyatlar haziranda nasıl olur bilmiyorum jolly den ets den bakarsın. Bana güven ;) Silence Beach de kemerde

0|0
    • beğendim teşekkürler :) abime söyleyeyim bakalım

• bana güven ;)

Günün KS Videosu

Sevinç Erbulak yanıtladı
"Kötü Kadın¨ rolünü oynamak ister miydiniz?

Erkekler Ne Diyor 12

• Titanic güzeldir , uygunda link

1|0
  • Sheraton voyager otel.. bir bak 5*'lı gayet güzel fiyatı en son 170 lira civarıydı.

link

0|0
  • beldibi göynük kemer de güzel oteller var erken rezarvasyonla daha ucuza gelir balayı ıcın derlerse az daha ındırım olabılır

0|0
  • Belekte cornelia var güzel otel tavsiye ederim fiyatlar biraz tuzludur

0|0
  • 1|0
  • link

kardeşim buraya bakmanı tavsiye ederim

işine yarar inş.

1|0
  • adem ile havva diye bir otel varmış.çok fantastik diyorlar :) ama fiyatı nedir bilmiyorum.ankarada olsa yardım ederdim,bende otelde çalışıyorum.

0|0
  • Antalya alanya

alantura gitsin

yada

hotel banana

0|0
  • mardan palace güzel bir oteldir

0|0
  • Antalya o kadar iyi değil ama muğla göcek çok güzel uygunda balayı için sakin muğla taraflarını tavsiye ederim iş için çok gittim paraları biraz daha olsa alaçatı çeşme derdim orası başka

0|0
  • otel yokta bir abim var antalyanın çoğu ilçesini ve plajlarını gezmiş en güzel yer aksu diyordu oraya gidebilirsin ha bak şuda var kumlucada oteller ucuz olur genelde

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...