Wattpada kaydoldum hikaye yazamıyorum?

ya milet aklımda orjinal fikirler var wattpadda gezinen saçma sapan aşk hikayeleri değil edgar allan poe tarzı şeyler ama hikaye yazamıyorum hem üşeniyorum aklıma olayın nasıl olacağı geliyor ama hikayeye nasıl gireceğimi bilmiyorum hem neden wattpadda ergen ergen şeyler var bu kadar şevkimi kırıyor

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir halt yazamazsın demek ki. Akıla orjinal şeylerin gelmesiyle yazar olunmuyor. Hayal gücü geniş olan çok insan var. Önemli olan yazıya aktarabilmek zaten. Ayrıca bu soruyu sorarak ne tepkisi vermemizi bekliyorsun? Oturup yazacaksın yazamıyorsan senden wattpad yazarı bile olmaz demek ki.

0|0
    0|1
    • 3ay

bilmiyorum, keşke şu yazarların en azından kuru soğandaki kadar hayal gücü olsaydı

• 3ay

ya kızlar kitap okusa da çoğu saçma sapan kitapları okuyor ve ben kitap okuyorum diye övünüp türk erkeklerini kitap okumuyor diye aşağılıyor kötü çocuk okuyan birinin Türk erkeklerine kitap okumuyor diye küçümsediğini gördüm burada, çoğunun arthur conan doyledan, edgar allan poedan, tolkiendan haberi yoktur

• 3ay

Dediğim gibi onları kitap kategorisine koymuyorum. Zaten o tarzı okuyan yaş kitlesine bakarsan anlarasın neden okunduklarını. Genelde 15 yaş altı çocuklar okuyor. Çocuklar yani. Büyüdüklerinde onlarda saçma bulurlar

En İyi Erkek Görüşü

• saçı sakalı beyaza boyat yüzüklerin efendisinin devamını yaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana göre ergen gelenler çok fazla okunabiliyor ama uzun süredir wattpad kullanıyorum ve gerçekten çok saçma şeylerde var. Tanıtım ile başlayıp ilk bölümü at okunması yavaştan artar okunması arttıkça yazma isteğinde artıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Işığa yönel

0|0
    0|0
  • Edgar Allan Poe tarzı he. Çok yukarıdasın bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...