Bir Roman Yazacak Olsanız 'GİRİŞ' Cümleniz Ne Olurdu?

Evet arkadaşlar hayatınızı veya başka bir şeyi anlatacak bir roman yazacak olsanız nasıl bir cümleyle başlayıp insanları romanınıza sürüklemek isterdiniz.

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

• Hani Çoğunuz diyorsunuz ya;
    "HAYATIMI YAZSAM ROMAN OLUR" diiye... Sen benim Hayat Romanımı bir okuda hala aynı fikirde kalabilecek misin bak bakalım... :) daha da geliştirilebilir ama şimdilik böyle :D

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Bir rüya dünyayı değiştirebilir mi? Şayet o rüyayı gören ben isem evet, bu mümkün!"

İlerde de böyle kalır mı bilmiyorum ama şu anda ilk taslak bu şekilde başlıyor. Kitabın bitmesi de yılları bulur zaten. Roman sorulduğu için bunu yazdım.

Deneme kitabımın başı için düşündüğüm yazımı bence olarak paylaşmıştım. O da örnek olarak verilebilir ayrıca:

www.kizlarsoruyor.com/.../a70291-dunyanin-sonu-cennetin-basi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• hayaller ve hayatlar...

0|1
    0|0
  • " Izliyordu.. insanlar acele adimlar ile bir yerlere yetişmeye calişiyordu, O ise meydanda ki simitciden aldigi simidi yiyordu. . "

Melankolik giriş 😃

0|1
    0|0
  • Mutluluğa bir adım kala.

Herşeyin bir anda mutusuzluğa dönüşünü anlatırdım ve yeniden o mutluğu bulabilecek'mi olurdu kaybolan aşklarin ve kalbi kırık bir kadının romanı olurdu.

0|1
    0|0
  • Bu hale nasıl mı geldim, bekledim ve bende kalan son şeyi alıp gitmesini izledim.

0|2
    0|0
  • Sıradaki roman tüp psikolojisi zorla bozulanlara gelsin 😂

0|1
    0|0
  • Nörüyonuz genclik😊bi söz vardı kelelebeklerin ömrü bir gün peki kelebek yarına aşıksa.. diye biseydi güzeldi belki o

0|1
    0|0
  • Üşüyen bir kadın, sizi ısıtamaz bayım.

0|1
    0|0
  • Ve hikayenin sonuna gelmişti bu iki genç...

0|1
    0|0
  • Yaziyorum zaten ilk cümle şu.
    " Sonsuzluğa ölerek başlamıştı onların kaderleri..."

0|1
    0|0
  • Merhaba dünyalı falan

0|1
    0|0
  • İşte gidiyorduk karanlığın içine bile bile

0|1
    0|0
  • ; Ne virgülü koyabildim doğru yere ne de noktayı koyabildim doğru zamana öylece herşeyden habersiz doğdum bir ekim sabahı açtım gözlerimi insacıklarla dolu bu boş dünyaya...
    Diye edebisel bir şekil giriş yapılabilir bnce 😄

0|0
    0|0
  • Yalnızlığıma hoş geldin. Olabilir

0|1
    0|0
  • Hayatimdan bir ( kisinin ismi) gecti... Gerisinde yasananlari anlatirdim

0|1
    0|0
  • Kim severken ayrılabilmiş ki. ?

0|1
    0|0
  • Evet herkese merhabalar arkadaslar, youtuberlığa giris romanima hosgeldiniz. Bu romanimizda nasıl intro yapılır onu öğreneceğiz.

0|1
    0|0
  • seveyim böyle hayatı

0|1
    0|0
  • Patent almadan yazmam sağa sola.😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yan tarafta oturan adam bu saatte herkes uyurken pc de ne yaptigimi merak eder gbi bakiyor ama ben yazmaya devam ederken hostes geldi uzun boylu esmer alimli bir bayandi ve birseyler isteyip istemedimi sordu bir kadeh sarap rica ederek tesekkur ettim.

0|1
    0|0
  • Bismillahirrahmanirrahim
    olurdu :)

1|1
    0|1
    • 3ay

başlıkta dalgasına felan yazın diye bişey yazmadığımı görüyorum yani yorum atmak zorunda değilsin he illa trollemek istiyosan git 'abaza' başlıklarını trolleyebilirsin sevgilerle.

• 3ay

kardeş uzarmısın

• Ve tanrı onu yarattı :)

0|1
    0|0
  • Başlangıçta, hiç bir şey yoktu istek uyandıran şey günaha sürükledi ✌️

0|1
    0|0
  • Bimillahirahmanirrahim

0|1
    0|0
  • Masada seken paranın tura gelmesi onu milyoner yapacaktı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...