Müziği seven müzikle yakından ilgilenen seviyeli sohbeti seven hoş sohbet olan akıllı bir bayan yok mu bu sitede?

Kafa dengi olan bir dost arıyorum. Başka anlam yüklemeyin dertleşmek ve başka amaçlar için birini aramıyorum.

Güncellemeler:
3ay Müzik ile yakından ilgilenen söz yazan beste yapan ya da enstrüman.. gitar ya da piyano çalan bir bayan arıyorum eğer uyum sağlayabilirsek gerçekleştirmek istediğim birşeyler var var mı burada böyle biri?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Rock sever misin?

0|0
    0|0
    • 3ay

Kulağa hoş gelen her müziği dinlerim genelde ama rock müziği pek dinlemiyorum. Ancak nadirde olsa rock müzikte sevdiğim başarılı bulduğum isimlerde var Şebnem Ferah dinlediğim zamanlar oldu günümüzden ise Modeli severek dinliyorum o bayana rock yakışıyor benim tarzım genelde türkçe slow ya da hareketli pop hem dinliyorum hemde şarkılar yazıyorum. Enstrüman çalabiliyormusun? Bana acil çalan biri lazım :)

• Müzik kısmı uymadı.

0|0
    0|0
    • 3ay

Müzik kısmı uymazsa uymasın müziği sevmen bile yeterli demekki diğer yanlar uyuyor çoğunluk uyuyor ama niye yazmadın :)

• 3ay

Müzik kısmı uymadı diye başlamışsın sanki digerleri uydu gibisinden yazmışsın da bir iletişim kurmaya çalıştıysamda karşımdaki ruhsuz olunca yapacak birşeyin olmuyor işte ama takip isteğimi değil bu gerçegi kabul et :D

• 3ay

Kendini geliştir saçmalık yapma kimseye bana yaptığın gibi oldumu ergen çünkü buna çok ihtiyacın var .

Erkekler Ne Diyor 1

• yok abisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...