Kapat

Ben neden yeteneksizim? Resim kursuna filan gitsem bir şeyler yapabilir miyim yoksa hiç bulaşmayayım mı :D?

hep istedim güzel resim yapabilmeyi ama hiç beceremiyorum :d niye aolmuyor yarabbim :D
neyse sizce bir kursa gitsem biraz bir şeyler çizebilir miyim yoksa hiç baştan bulaşmıyım mı? :D

Ben neden yeteneksizim ? Resim kursuna filan gitsem bir şeyler yapabilir miyim yoksa hiç bulaşmayayım mı :D ?

0|0
15|5

En İyi Erkek Görüşü

• Resim resmen beni niye yaptın diye ağlıyor 😞😞

4|0
    0|0
    • ajaajajajajaja güldüm ya :D

En İyi Kız Görüşü

• 😄😄😄😄 sandığın kadar kötü değil komik olmuş hatta üstüne düşüp kursa gidersen gelistirirsin gayet.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Carton network çizgi film karakterleri gibi olmuş assfd
    Bunun teknikleri var öyle kalem karalamayla olmuyor.

0|0
    0|0
    • ya öyle de teknik bilmiyorum ki ben allahın kalemini kullandım bu korkunç karı çıktı ortaya dişldfhi

• İstersen bir belli bir seviyeye kadar geliştirebilirsin..

0|0
    0|0
  • ilgin varsa kursa gitmeni oneririm

0|0
    0|0
  • bu ne lan adS:Ds

0|0
    0|0
    • aahahahjahahajh:D şimdi bende baktım bir utandım ya üstüme gelmeyin ama :D

• operim der gibi dudaklara bak :D

Kızlar Ne Diyor 14

• hiç beceremiyorum dediğin resim bu mu? bende bir şey sanmıştım kesin kursa gitmelisin geliştirilebilir yeteneğin var ama kursa gitmeden önce mutlaka araştır kötü bir yer olmasın para vereceksin sonuçta :)

0|0
    0|0
  • resim yap, harika bişey insanı dinlendiriyo ya özellikle isteğin olduğu zamn sadece hayal ederek yap çok iyi geliyo bnce başla kursa 😊

2|0
    0|0
  • Git ya örenirsin nolcak ☺☺ Herkes birseylerde yeteneklidir👍👍

0|0
    0|0
  • Abi yok ya resim yetenekten daha çok ne biliyim videolar izle çiz dene çok kez kursa git gelişir baya

0|0
    0|0
  • yok çizebiliyorsun ama daha acemisin kurslara git tbiki

0|0
    0|0
  • Gidin yapabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • yaparsın tabi ki bunu bir gsf okuyacak arkadasın söylüyor biraz kursla falan olur bu iş yetenek var

0|0
    0|0
  • Resimi olan takıntın varsa git olay yetenekte değil azimde mutlaka başarırsın

0|0
    0|0
  • Yetenek varsa çizersin zaten benim kardeşim de iyi ciziyor

0|0
    0|0
    • işte bilmiyorum şöyle çizdiğğime bakınca pek yetenek yokmuş gibi geliyor :D

• Dudakları çok silikonlu olmuş haha

• Benim de çizimim kötüdür. Sadece boyalarla yaparım resmimi.

0|0
    0|0
  • %3 yetenek gerisi çalışmayla alakalı

0|0
    0|0
  • yetenek yoksa nasıl geliştircen kız

0|0
    0|0
  • Bulaşma kanki😂

0|0
    0|0
  • kursa gidersen olur bişeyler