Suicide squad filmi vizyona gireli 1 hafta oldu filme gittiniz mi gittiyseniz beğendiniz mi?

Ben izledim ve beklentileri karşıladığını düşünmüyorum sonu çok saçma sapan bitti anlayan varmı?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• film biraz kurur kalabalık olmuş konusuda vasat izleyenlerde büyük ihtimal harley quinn için izlemişlerdir şahsen ben zaten hayranı olduğum will smithin canlandırdığı deadshot karakteri için izledim zaten göz önünde olanda onun karakteriydi harley quinn sönük kalmış finalde güzel bir sahnesi dışında pek öyle ahım şahım yanı yoktu ki keza çizgi romanda harley quini sevmeme rağmen

0|0
    0|0
    • 3ay

Konu çok zayıftı fragmanda joker ve harleyden başka kimseyi göstermiyolardı filmi izleyince jokeri göremedik

• 3ay

Kesinlikle 😂

• 3ay

Harley'in solo filmindr napacaklar allah aşkına ne gerek var solo filme

En İyi Kız Görüşü

• En son sinemaya gittiğimde salonda 5 kişiydik ve önümdeki çift p*rno film çekme kararı almıştı. Filmin ikinci yarısında çıktım. İzleyen varsa filmin adını hatırlamıyorum ama 5 arkadaş bazısı evli olduğu halde özel hayatları için kendilerine bir ev tutmuştu evde bir cinayet işleniyordu galiba ama sonunu hatırlamıyorum. Neyse o günden sonra da sinemaya tövbe dedim

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kesinlikle konu cok zayif kalmis film resmen harley quinn izleyelim diye yapilmis :)) squadde onun tanitimi bile en uzundu, ama kotu diyemem yani gorsel olarak iyiydi. Keske konuyu biraz daha guzel yapsalardi basitti

0|0
    0|0
    • 3ay

Fragmanda ve müzik kliplerinde joker çok fazla vardı ama filmde 3 4 defa gördük saçmaydı

• 3ay

sacma seyler de vardi bence de simdi spoiler vermeyelim izlemeyenlere. Orantisizlik vardi yani cok guclusun diyelim ne hallere dusuyosun film erken bitsin diye olacak is degil :)

• 3ay

Aynen spoi vermeyelim haklısın🙊🙊

• Sevmediğim bir tarz

0|0
    0|0
  • Ya kaç yaşında insanlar hala süper kahraman filmleri izliyorlar. Bu filmlerin sanatsal veya sinema açısından bir değeri yoktur. Sadece kar güdülmek amacıyla yapılmış ticari işlerdir.

0|0
    0|0
  • hayır gitmedim

0|0
    0|0
  • Ben izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum. Fiyasko olacağını biliyordum.

0|0
    0|0
  • gittim beğendimde

0|0
    0|0
  • filmin konusu saçma, karakterlere iyi özenilmiş ama

0|0
    0|0
  • İnternete düştü internetten izlicem :D

0|0
    0|0
  • Margot Robbie olacak ve Harley Quinn olarak olacak ve ben izlemeyeceğim. Hiç olur mu öyle şey?

0|0
    0|0
  • nası bir hafta oldu? bir de türkiyede bayaa geç girmiş😂😂

0|0
    0|0
  • sen filmi anlamamışsın o zaman:)

0|0
    0|0
  • Gittim beklentisiz olarak o yüzden keyif aldım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ilk gun gittim, sonu devaminin olacaginin habercisiydi krds.

0|0
    0|0
  • Ben beğendim

0|0
    0|0
  • Anlamayacak bir şey yok. Joker geldi ve kurtardı. Çizgi romanlarını da okumalısın. Ben iki kez gittim filme. Son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi.

0|0
    0|1
    • 3ay

Konu çok yetersizdi

• 3ay

Ben okumadan yorumluyorum fragmanda joker ve harleyin aşkı gibi gösterilmiş filmde ise joker doğru düzgün yoktu

• 3ay

Filmin bir sürü fragmanı vardı. Ve tüm kötü kahramanlara yer verilmişti. Joker zaten gizemli bir tip, aksi saçma olurdu.

• Gittim fena degildi

0|0
    0|0
  • konusu zayıftı ama işleyişi iyi :)

0|0
    0|0
  • Gidemedim daha lanet olsun 😒😒

0|0
    0|0
  • yabancı mı

0|0
    0|0