Arroew dizisini izleyen var mı çook acill?

arkadaşlar arrow dizisini izleyen varsa yardımcı olabilir misiniz dizide rusça bir cümle vardı hangi bölum sezon bilmiyorum bir kadın söyluyordu bilen varsa lütfen yazabilir mi

1|1
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlk iki sezonu iyiydi, sonra mala bağladı. Hep Crixus reis diziden gidince oldu bunlar.

4. sezonunun ilk bölümünü izledikten sonra 'bu diziden bir zikimolmaz' diyerekten bıraktım.

O dizide kullanılan Rusça da berbat bu arada, bahsettiğin repliği hatırlamıyorum da öyle bir dil konuşmuyor ruslar, Rusça sanılanın aksine zarif bir dildir.

1|0
    0|0
    • 3ay

Aynen ha. 4. sezona daha bakmadım ama dizi başlarda daha güzeldi, sonradan çok bozdu gerçekten.

• 3ay

@_Yağmur O herifi Andy Whitfield öldükten sonra Spartacus rolü için düşünmüşler ama seçme yapıldığında çiroz olmasına rağmen Liam Mcintyre'a vermişler rolü.

Oyunculuğu vasat, ama fiziksel olarak tam bir aksiyon oyuncusu. Kendisini yunan heykeli gibi olmasına rağmen Spartacus olarak düşünemiyorum şahsen.

• 3ay

Zaten beğeni olarak dizideki karakterinden değil de kendisinden bahsettim. Açıkçası adam fazla yakışıklı.

En İyi Kız Görüşü

• 3 sezonunu izledim de 4. sezona bakmadım daha. Rusça bilmiyorum valla ama niye buna takıldım anlamadım.

0|0
    0|0
    • 3ay

çok önemli benim için yaa bulmam gerekiyor

Erkekler Ne Diyor 6

• İlk 2 sezonu izledim.

0|0
    0|0
  • Rus mafya babasının bir kızı vardı sanki, babasından nefret edip onu öldürmeye çalışıyordu. Ama o sözcüğü hatırlamadım. İnternette aratırsan bulabilirsin belki; şansını dene derim 👍👍

0|0
    0|0
    • 3ay

internette nasıl arayabilirim peki?

• 3ay

Arrow mafia girl tarzı şeyler yazabilirsin. Kızı görsellerde görünce tıklar ve ismini repliklerini araştırırsın. Eğer dediğin kadar ünlü bir söz varsa zaten görürsün. Ama biraz yabancı dilin iyi olmalı 👍👍

• 3ay

Bu arada Rus dedim de olmayabilir. Ama mafya babasının kızı idi 👍

• varrr

0|0
    0|0
    • 3ay

acaba o sözü hatırlıyor musunnn?

• Link atarsan ceviririm

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ula koca dizide bir cümleyi nereden bilecez :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Rusca mi 3. Sezondayim birinvi sezonca rus olaylari vardi ama hatirlayamadim

0|0
    0|0
    • 3ay

belki rusça değildir de türkçesi şöyle bir şeydi taşı delende bir şeyi kıranda aynı çekiçtir gibi

• 3ay

Hatirlayamadim

Yükleniyor...