Bir zaman sonra sıkılıyorum

Çalıştığım yerde olsun okulda olsun bir zaman sonra partner oldugum kızdan soğuyorum hiç konuşasım göresim gelmiyor kız güzelse ilk 1 2 hafta güzel gidiyor sonra nefret derecesine kadar varıyor o insanların kişiliklerinde mı sorun mu var bende mi çabuk sıkılan biriyim annem ilerde evlenince de karından soğursun vazgeç bu huyundan diyo nedir bu sizce?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen klasik bir avcısın.Avın değildir seni ona iten.Avcılığı ava gitmek sana heycan veriyor.Kişinin kendisi değil onu avlarken veya tavlamaya çalışırken hissettigin duygulardır seni o kişilere iten.Benim düşüncem budur.

0|1
    0|0
    • hass.. daha güzel bir açıklama olmazdı herhalde

• Teşekkür ederim ama anlıyorumki yazında bu durum seni rahatsız ediyor.Bence sorunun cevabı sende.Birisine bağlanırsan ne olacağını sanıyorsun? Özgürlüğün kısıtlanacak, eskisi gibi özgür olamicaksın, bir kadınla olmak seni bunaltıyor, kaçırdığın şeyleri düşününce deli oluyorsun vs ve kendini hedefe koştuğunda seviyorsun hedefe ulaştığında değil.Benim teorim budur.Yarısı seviyorsun, yaristigin seyi değil.Hakkında hayırlısı olsun.

Kızlar Ne Diyor 2

• sorun sende karsındakı ınsanda sorun arama annenın dedıgını uygulamalısın bence annen cok hakllı.

0|0
    0|0
    • nasıl yapıcam ne yapıcam bilmiyorum ki

• evlenme yavrum sen

geçmez

alışmış kudurmuştan beterdir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...