Bu söz size neler hissettiriyor?

Ne olmuş yani büyük adam olamadıysak. Hayallerimizi satmadık ya...

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Büyük adam olmanın ölçüsü nedir ki ? Hayallerim için zaten uğraşıyorum ama büyük insan olmak için hayatta neyi başarmış olmam yeterli olabilir bilmiyorum. Yani, kainattaki bütün gezegenleri kötülüğün elinden kurtaran bir süper kahraman bile olsa bir insan, yinede daha fazlasını yapabilirim diyebilirsin.

0|1
    0|0
    • Büyük başarılar elde etmek, önemsemediğimiz küçük sorumluluklardan kurtulduğumuz anlamına gelmiyor.

• Yani büyük adam olabilmek için, neşeli, samini yaşantısını kaybedip, arkadaşlarını ihmal edip, belli bir statüye ulaşıp belli kalıpta bir insan olmak, ne kadar başarı sayılır ki. O insan para ve kariyer yönünden büyük bir insan gibi gözüksede, küçük şeyleri ihmal ettiği için, bir çok arkadaşı tarafından belki zavallı gözükebilir.

• farklı bir bakış açısısı :9

Kızlar Ne Diyor 6

• hayallerımız daha onemlıydı cunku

0|1
    0|0
  • bunu sormadan önce diğerine cevap verseydinn iyiydii..

0|1
    0|0
  • bir şey hissettirmiyor şuanda

0|1
    0|0
  • ergen zırvalamaları

1|0
    0|0
    • bence bukadar acımasız olmayın hayaller sadece büyük adam olmak için kurulmaz her insanın hayali farklıdır

• Gereksiz teselli.

0|0
    0|1
  • ergen sözleri.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Herkesin kendi dünyasında büyük bir yeri vardır. Gerisi önemli değil.

0|1
    0|0
  • Bişey hissettirmiyor züürt tesellisi gibi bişey.

0|0
    0|0
  • Büyük adam olanlar hayallerini mi satıyor ? Kendi kendini teselli etmek

0|0
    0|1
  • dava adamıymış bunu söyliyen inancından vazgeçmemiş

0|1
    0|0
  • birilerinin peşinden gideceğine üret.. başkalarının sözlerini tüketme.

0|0
    0|1
    • sırf yorum yapmak için yazdığın okadar belliki sana cevap bile yazmayacaktım ancak dayanamdım.eğer üretmekten bahsediyorsan 2 tane tiyatro metnim bir taslak romanım ve 3 taslak şiir kitabım var emin ol senin yanından bile geçemeyeceğin bir üretkenim.insanlar burda hoşuna giden sözleri tartışmakta özgürdür.insanlara sırf cevap yazmak için uğraşma.işine bak..

• ben de sözden ne hissettiğimi anlatmıştım oysa. tanımadığım birine laf yapıştırmak haddime değil. ergen olsa bile.

teknolojiyi bazen sevmiyorum.. lafı burdan bir koyosun. ordan boş ses çıkıyor. üzülüyorum.

• Hiç bir şey.

0|0
    0|1
  • erkan can geliyor aklıma

0|0
    0|0
Yükleniyor...