Kadınların erkeklerde aradığı ilk şey nedir?

gerek manevi gerekse maddi.. uzun boy mu istersin her şeyden önce, yoksa kişiliğe öncelik verirsin?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Doğrusunu söylemek gerekirse durduk yere hiç bir bayan çirkin bir erkekle konusmaz. Fakat o çirkin erkeğin eğer biraz aklı varsa ,onu kullanıp bilgisi ve görgüsüyle bir bayanı çook kolaylıkla etkileyebilir. ve böyle düşünürsen kesinlikle dıs görünüs ciddi bir iliskide önemli değildir. Sorunun yanıtına gelirsek , kişilik olarak , aşırı inatçı insanlardan nefret ederim sanırım konuşmayacağım tek insan tipi onlar.Bunun dısında biraz ortak noktalarımızın olması fena olmaz

0|0
    0|0
  • kişilik elbetteki öenmlidir..

ama şu bir gerçekki ilk görselliğe bakılır..

şimdi herkes kişilik der ama inanma sen :)

zamanla anlarsın kişiliğini çünkü.

0|0
    0|0
  • Kişilik önemlidir. Boy pos geçicidir bence bir erkekte bulunması gereken efendilik,sadakat,dürüstlüktür..

0|0
    0|0
    • dürüstlük, sadakat, efendilik... bende bulunmayan 3 şey saydın

• Olmaman için bir neden yok bence kendine yeni bir sayfa aç değişmeye çalış değişemiyorsan bırak olduğun gibi kabul etsinler ama unutma kimse dört dörtlük değildir sende değilsin değişmeye çalışmayı dene eksiklerini değerlendir :)

• Zeka, espri anlayışı ve sadakat:)

0|0
    0|0
  • rica ediyorum egonuzdan kurtulun.

0|0
    0|0
  • bana güven versin.konuşmasıyla her şeyiyle. çok uzun olmasına gerek yok ki.yanımda direk olarak durmayacak nasılsa :D kişilik her zaman önemlidir.

0|0
    0|0
    • boy meselesini maddiyata örnek olsun diye verdim.. yakışıklılıktan da bahsedebilirdim. yani dış özellikler.. bunlar sizin daha önemli bak yemin ediyorum öyle kandırmayın beni :((

• oyyşşş =)))) benim tabii

• oyş felan :D ahaha güldüm. kişiliğinde varsa iyisindir.

• Denge..

0|0
    0|0
  • İyi kalpli ve zeki olsun

0|0
    0|0
    • hakket zeki olup olmadığına dikkat ediyo musunuz

• vay bunu deniycem aplaaa

• Birçok erkek kadınların zengin erkeklerden sadece parası için hoşlandığını söylüyor ama bence buna başarı da dahil. Başarılıyı kim sevmez ki?

• önce kişilik...konuşma tarzı vs :) daha sonra dış güzellik işte

0|0
    0|0
    • ya ama samimi bulmuyorum bu sözleri nedense.. önce dış görünüşe bakıyorlar bildiğin.

• tabii o da var ama ilk etmen o değil, olamaz lan :///

• iyi bakalım :)

• ilk bakışta tabi fizik sonra salak salak tavırları varsa o baştan tırt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kadınlar hep aynı şeyleri derler ama onlar sunulduğunda bile gene de bir süre sonra bıkarlar bu yuzden kadınlar ne istediğini bilmedikleri için anlamaya çalışarak zaman kaybı sor bak %95 aynı der sadakat sevgi saygı güven yakışıklı vs ... bunlar olsa da yetmez arkadaş :))) kendilerine bakmazlar ama mükembeli ararlar :)

0|0
    0|0
  • dostum burada bir kaç özellik söylerler ve doğrudur da ilk ama ilk aradıkları şey kesinlikle paradır ama bunu asla söylemek istemezler çünkü bunu itiraf ettiklerinde aşağılanırlar. Ama ben hak veriyorum bir kadının evleneceği erkeğin zengin olmasını istemesi en doğal hakkı

0|0
    0|0
    • para o kadar etkili değildir bence.. duyguya bakar kadın milleti.. gerçekçi kadın azdır :D

• Zeka arayan kadın var mı acaba?

0|0
    0|0
  • herşeyden önce işlevi

0|0
    0|0
Yükleniyor...