Issız bir ada da hangisini tercih ederdiniz?

Issız bir adaya düşüyorsunuz:))bir defter-kalem mi yoksa çok severek okuyacağınız bir kitap mı olsun isterdiniz yanınızda?ikisinden birini tercih edin bakalım hangisi?:)))

• Bir defter-kalem
    51% (54)67% (56)59% (110)Oy Ver
  • Severek okuyacağım bir kitap
    49% (51)33% (27)41% (78)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
32|54

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 53

• defter-kalem

1|0
    0|0
  • Sadece bu iki seçenek sunulursa, defter ve kalemi seçer, biraz gözlem, izlenim, biraz da kurguyla kitap yazarım, kurtulursam da ''çok satanlar''a girerim, oh mis. :)

2|0
    0|0
  • Defter Kalem :D

gemi yapıp içnie not yazardım kesin

bir safyasından kafama şapka yapardın

gene üsütümü örtcek şekilde kopartıp sayfları

üstü üste koyardım ateş yakacak kağıt olurdu

kendimime sofra yapardım, kağıttan tabak

çook şey yapardım :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle yeterince defter ve kalem ... ıssız adadaki her şeyi not almak için ve adanın haritasını falan çıkarmak için gerekli olan bir şey...

2|0
    0|0
  • ateş olsun da gerisi halledilir...

1|0
    0|0
  • Kesinlike defter-kalem. Sonuçta kitap bitecek :) Ama kalem tükenmedikçe ve defterin sayfası bitmedikçe öyküler her zaman yenilenecek :)

1|0
    0|0
  • Defter kalem alır günlük tutardım, gördüğüm acayip hayvanları filan yazardım belki bir gün kurtulursak torunlarım okusun diye.

1|0
    0|0
  • dan brownun yeni kitabı olsun

1|0
    0|0
  • Kesinlikle defter ve kalem çünkü adada her gün neler yapacağımı nasıl günler geçireceğimi yazardım ondan sonra onlar zaten bir kitap eder sonra onları kitap yapardım :)

1|0
    0|0
  • adada ne kadar kalacağıma bağlı çok uzun süre kalacaksam ben 4 tanede hatun isterim neyleyim defteri kalemi kitabı :D

1|0
    0|0
  • Bir defter 1 kalem yaz beni yârim yârim..

1|0
    0|0
  • hiç biri arkadaş ıssız bir adada ne işimiz var ya , ıssız bir adada kalıcam akşam ne halt yiycem diye mi düşüneyim yok sa defter kalem kitap mı okuyayım

1|0
    0|0
  • ıssız bir adaya düşücem. kitap defter düşünücem :D

Çakmak sigara daha mühim bence :D

1|1
    0|0
  • sevdiğim kızı isterim hem deter hem kalem okunması gereken en güzel kitap onu her yere koyabilirim olrsa tabi :) sevdilim

1|0
    0|0
  • bir defter bir kalem...ne sözlerim nede resimlerim için ne bir tek defter nede bir tek kalem yetmzdi..:) kendim yazar kendim okurdum..tek kişilik butik kültür.:)

2|0
    0|0
  • kesinlikle defteri alır ve kendi kitabımı yazardım.kurtulduğum zaman sevdiğim kitabı tekrar okuyabilirim ancak orada yaşadıklarımı kurtulduktan sonra asla birebir hatırlayıp yazamam...

1|0
    0|0
  • Defter kalem olsun.. Kaçış planımı projemi yazarım.. Issız adada suyla çevrili yerde ne planı kuracaksak mk..

2|0
    0|0
  • konuşacak bir insan daha çekici geliyo bana nedense

1|0
    0|0
  • pek kitap okumam ama zaman geçirmek için kitap okumayı tercih ederim :)

1|0
    0|0
  • B: Severek okuyacağım bir kitap

1|0
    0|0
  • eskiden :-) kızların anket defterleri vardı. Bu soru çok şeyi anlatırdı. Kim kimden hoşlanıyor ortaya çıkardı. Hey gidi yıllar hey..

1|0
    0|0
  • Kitap+kalem olsun bizim olsun kitabın kenarlarına karalarım :D

1|0
    0|0
  • o kadar şeyden bu ikisimi kaldı yaa:(( zaten adaya düştük tek başına :P

1|0
    0|0
  • Hiçbiri...kafa dengi bir kadın isterim..Çok güzel olması önemli değil..kafa dengi olacak..

1|0
    0|0
  • defter kalem istiyorum diyen salaklar şimdi neden ellerine defter kalem almıyorlar ıssı adaya düşmeye bekleyeceğinize ğidip kalem defter alın kendinize

1|1
    1|1
  • Ya ıssız ada sorularında hep 3 şey söylenirdi ben ona hazırlandım ya. Nasıl bilecem ben şimdi bunu uf ya :DDD

1|0
    0|0
  • Ne kitabı ne kalemi..ıssız ada lan bu..Safg*tkorkusu yaşamanın en güzel zamanı.

1|0
    0|0
  • bir adada defter kalem yerine çöple kuma yazı yazarım olmadı kömürle taşlara yazarım ama başka birinin düşüncelerini bana aktaran birşeyi asla bulamam

1|0
    0|0
  • heralde seccade ile tespih ısterdım napıyım senın verdıklerını :(

1|0
    0|0
    • onlarda güzel ama insan ibadet etmek isteyince seccadesi tesbihi olmadan da edebilir.ama kitap derken kutsal olan kitabımızı tercih edebilirsin..

• insana kalem yazmayı öğreten O' dur..OKU. ALLAH' ın emri oku.

• defter kalem iyidir :) canın sıkılır bişiler karalarsın :) ölmeden önce bişiler yazardık hiç olmazsa ıssız ada sonuçta yani kurtulması zor ordan

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 32

• kendi romanımı yazardım. kalem ve defter. ama arkası silgili kurşun kalem olsun :D

1|0
    0|0
  • B: Severek okuyacağım bir kitap

1|0
    0|0
  • Bir defter birde kalem.

Aynı kitabı oku oku dur bıkarsın. Fakat sürekli duygu ve düşüncelerini yazdıkça çizdikçe dahada rahatlarsın..

1|1
    0|0
  • defter kalem

olurda bişey olursa ordaki yazdıklarımdan anlarlar:))

1|1
    0|0
  • kitabı tercıh ederdım ve tüm kıtabı ezberlerdım işim ne.

tıpkı fahrenheit 451 fılmındekı gıbı

1|0
    0|0
  • Bir defter-kalem

1|0
    0|1
  • Okuyacağım kitap çok sevdiysem 1-2 günde biter zaten. 50 kerede okunmaz ki :D En güzeli defter kalem olsun kendi kitabımı kendim yazayım. Günlük tutarım, sıkılınca karalarım birşeyler çizerim falan işte..

1|0
    0|0
  • defter ve kalem

1|0
    0|0
  • defterim kalemim olsun :)

olan biteni yazar hava atarım sonra :)

1|0
    0|0
  • Ama olmaz böyle. Kitap ta lazım kalem de. Defter olmasa da olur. Ben beğendiğim cümlelerin altını çizerim arkadaş. Hani ıssız adaya düşünce 3 şey alınıyordu. Kandırılmış mıyım bunca sene ben?

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey almam ve OH BE NE GÜZEL HERKESTEN UZAK diye çığlık atarım

1|0
    0|0
  • Günlük tutmayı tercih ederim gerçi ıssız adada tek başına kağıda dökülücek neler yaşanabilir orası şüpheli :)

1|0
    0|0
  • severek okucagim bir kitap isterim . kitabi bitirdikden sonrada yazmak istediklerimi kitapdaki kelimelerle birlestiririm

1|0
    0|0
  • bir defter bir kalem kitap daha az ömürlü

1|0
    0|0
  • Defter kalem alırım ,bir şeyin içine sıkıştırıp atarım denize, belki biri beni kurtarır düştüğüm o adadan . 5* kelebeğime :)

1|0
    0|0
  • Severek okuyacağım bir kitap

1|0
    0|0
  • Kitap bana 1 gün yeter

1|0
    0|0
  • Bir defter-kalem yeter

1|1
    0|0
  • sevgilim

hem kitabım hem defterim her şeyim o benim o olsun yeter

1|0
    0|0
  • Bir defter ile kalem.

1|0
    0|1
  • bi adam olsa da sevişsek

ıssız bir adada en çok bu gider

1|0
    0|0
  • Severek okuyacağım bir kitap..

1|0
    0|0
  • sevgilimi hehehehe=D

1|0
    0|0
  • defter ve kalem

1|0
    0|0
  • Hem yazarım hem çizerim sonrada okurum :)

1|0
    0|0
  • iyi bir dost.

1|0
    0|0
  • Hiçbiri napıym ada da ha yakıp ısınabilirim:D

1|0
    0|0
  • Camasir suyu hfjdgf

Defter kalem istiyorum

1|0
    0|0