Film izlemek yararlı mıdır?

Ben her gün mutlaka bir tane film izlerim, ama kaliteli ve kişisel gelişime faydalı olan bir film olmasına dikkat ederim. Yani her önüme gelen filmi izlemem, özenle seçerim. Özellikle top 250 listesinde olmasına özen gösteririm. Peki film izlemek yararlı mıdır? Eğer yararlıysa yararları nelerdir?
Film izlemek yararlı mıdır?

0|1
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sohbet konusu açmada yararlı evet , birde kitapdan uyarlanmış film ya da diziler daha iyi oluyor.
    Gerçek yarar konusunda da insan'a insan olmayı insanlık duygusu katıcak bir çok film var bundan dolayıda yararlı yani kısaca yararlı ya :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bence yaratlı çok hoşuma gidiyor sinamalar. com un top 50 filminden 2 tanesini izlemedim gerisini izledim ama her türlü filmde secerim konusu güzel işlenmiş olsun yeterki

1|0
    0|0
  • top 250 de olmasına dikkat ediyorsan daha bir şey izlememişsin :D

1|0
    0|0
  • ufku genişletir mesela

1|0
    0|0
  • Yararlı olup olmaması izlediğin filme göre değişir.

1|0
    0|0
  • Dizi izliyor musun peki yabancı.

1|0
    0|0
  • Tabii ki çok da güzeldir bence :))

1|0
    0|0
  • Altyazılı izle ingilizce bir şeyler kaparsin

1|0
    0|0
  • yararlı olduğu gibi zararlı da olabilir

0|0
    0|0
  • Hangi siteden

0|0
    0|0
  • 450 DVD Film Arşivi - 230 HDD Film Arşivi.

Bitirecez hepsini kısmetse

0|0
    0|0
  • Cok fazla film izleyince kafan guzel oluyor biraz hafada iki kere yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• En az kitap okumak kadar yararlı. Belki daha da çok. Filmlerden epey ders çıkardım :)

1|0
    0|0
  • yararlı ama öyle boş öyle saçma filmler var ki. bunlar yerine kaliteli filmler izliyosak film kültürümüz gelişir tecrübe yaşamasakta öğrenmiş olur izleyerek

1|0
    0|0
  • Hayır beyni tembelleştiriyormuş.

1|0
    0|0
  • Bence çok yararlı, insanın ufku genişliyor. Kaliteli filmlerle hayata bakış açın değişebiliyor.
    Ben de aynıyım tatilde nerdeyse her gün 1 kaliteli film

1|0
    0|0
  • kafa dagitmak icin son gunlerde taktim film izlemeye ben de ama korku turu yalnizca iyi geliyor

1|0
    0|0
  • Bence yararlı, fikir geliştirip oluştururlar. Tabii bazıları boştur, orası ayrı.

1|0
    0|0
  • Herzaman degil

1|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • ben filmlerin hayata dair ipuclari verdigini dusunuyorum birde baska hayatlari kolayca elestirebiliyoruz filmdeki karakterleri de oyle eger mantikli biriysek bu elestirilerimizi kendi hayatimiza uyarlayip tecrube cikarabiliriz

1|0
    0|0
Yükleniyor...