Enistem her yerden cikiyor. Bu duruma sinir olmaya basladim ama sesimi cikaramiyorum!

Sorun enistem. Kafayi bana takti ya, gecen yaz onlarda kaldim 1 ay annemler yurtdisindaydi yalniz kalmiyim diye orada yatip kalktim bir kac ay once bana "Az kalsin seni evden kovacaktim, hic bir ise yardim etmiyordun" falan dedi. Gayette ciddiydi . Ondan sonrada ablama "Kardesin hic birseye yardim etmiyor, annen ya da sen yapiyorsun herseyi" demis ablam gelip soyledi bana "enistende farketmis bak yardim etmiyormussun falan" ve bugun gercekten patladim! Facebooka bir resim koydum biraz dekolte var cok az ablam mesaj atmis "Cok guzel cikmissin resimde ama sence biraz acik degil mi? Eniseninde ilgisini cekmis " ay iyice sinir oldum yaaa sana ne olum sen kimsin ki bana akil veriyorsun lan diyesim geldi diyemedim.Ablam hamile onu da uzmek istemiyorum. Ama siz soyleyin normal mi boyle davranmasi ? bu arada 18 yasindayim yasimdan dolayi mi bilemedim ama kafayi yiyecegim !

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çeki düzen ver kendine topuklu giyme ( imza küçük emrah ) link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• .Denize düsüp yılana sarılmaya calıssan yılan kendini sokup intihar eder. Bu nasıl bir soru ya

0|0
    0|0
  • Dekolte giyip Erkeklere malzeme çıkarma etini her kasaba verme .

18 yaşında da bir işe yara yani ama enişteye selamlar . :D

0|0
    0|0
  • başlığa bakınca baldan tatlı bir insan olduğunu sandıydım

0|0
    0|0
  • enişte tam g.t'müş ha,

ablana söyle alsın ifadesini,

ya da sen direk sana ne diyebilirsin...

0|0
    0|0
  • yaşından dolayı. biraz büyü sen de kendine gıcık olacaksın

o derece iticisin

0|0
    0|0
  • Normal saçmalama :)

0|0
    0|0
  • bize dekolte olmanın mantıklı bir cevabını verebilirmisin ?

0|0
    0|0
  • eniştem her yerden çıkıyor deyince sarkıyor sandım ben de

0|0
    0|0
  • daha 18 den gün almamış.ergen muhabbetleri devam

0|0
    0|0
  • düşün düşün poktur işin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok rahat bırı olman eniştenın dıkkatını cekmıs.

sen de nasıl o kadar rahat olabılıyorsun.evde işlerı annen ve ablan yaparken bır kucuk olarak nasıl utanmıyorsun...

dekolte kıyafetını ablan acık bulmus,enısten de acık bulmus.

sen sevmedıgın ıcın ne yapsa ne dese batar sana enıstenın soyledıgı seyler.

0|0
    0|0
  • ya ablanın enıstene soylemesı lazım karısmaması ıcın bıdefa sustursa bı daha soylemez bende gıcık olurum o tur seylere

0|0
    0|1
Yükleniyor...